پاکسان در بین برترین های اقتصاد ایران در جنگ اقتصادی درخشید
پاکسان در بین برترین های اقتصاد ایران در جنگ اقتصادی درخشید
اقتصادوتجارت :شرکت پاکسان در بیست و چهارمین دوره جشنواره انتخاب شرکت های برتر کشور (IMI۱۰۰) حائز کسب رتبه شد.

همایش بیست و چهارمین سال رتبه بندی شرکت های برتر ایران با حضور مسئولین و مدیران ارشد شرکت های برتر کشور در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد.

بنا بر این گزارش، برخی از شاخص های رتبه بندی شامل شاخص های فروش، اندازه و رشد شرکت، سودآوری و عملکرد، بهره وری، صادرات، نقدینگی، بدهی و شاخص های بازار هستند.

حسن بقائی مدیرعامل پاکسان با اعلام این خبر گفت: شرکت پاکسان با توجه به برنامه ها و تدوین سیاست های راهبردی خود موفق شده در گروه تولیدکنندگان مواد شوینده و بهداشتی در لیست شرکت های برتر کشور قرار بگیرد.

وی با اشاره به توان فنی و خود اتکایی مدیران و پرسنل این مجموعه یادآور شد: این موفقیت نیز نتیجه عزم و اراده و توان فنی بالای همه مدیران و پرسنل این مجموعه است. خوشحالیم که توانستیم گام به گام در مسیر توسعه شرکت و بهبود وضعیت پیش برویم و در بین شرکت های برتر ایران قرار بگیریم.

بقائی با تشریح وضعیت تولید و فروش محصولات این مجموعه افزود: مولفه های فراوانی برای کسب موفقیت لازم است که تداوم تولید، اشتغال و فروش محصولات بخشی از این مولفه ها است. ما با تمرکز روی آن توانستیم توسعه پایدار را در پاکسان رقم بزنیم و آن را در مسیر تعالی قرار دهیم.

مدیرعامل پاکسان در ادامه ضمن اشاره به آنچه که پاکسان را در ردیف شرکت های برتر ایران جای داده است، خاطر نشان کرد: تمامی افتخارات کسب شده در این مجموعه متعلق به تمامی پرسنل این مجموعه است و این تقدیر وظیفه ما را در قبال شهروندان، سهامداران و دوستداران پاکسان و محصولاتش دشوارتر نمود؛ چرا که برای تکرار شدن چنین موفقیت هایی باید بیشتر از همیشه تلاش کنیم.

به گزارش پاکسان نیوز، سازمان مدیریت صنعتی از سال ۱۳۷۷ رتبه بندی شرکت های برتر ایران را هر ساله انجام داده است. این رتبه بندی با الهام از رسالت سازمان با فراهم نمودن آمار و اطلاعات شفاف و مفید در مورد بنگاه های اقتصادی کشور، فضای روشن تری از کسب و کار اقتصادی کشور ارائه می دهد و به مدیران بنگاه های اقتصادی، سیاست گذاران و پژوهشگران، یاری می رساند تا شناخت و درک دقیق تری از مقیاس، ساختار مالی و اقتصادی صنایع و بنگاه های اقتصادی بزرگ کشور بیابند.