مجمع عمومی فوق العاده بیمه حکمت ( سهامی عام ) برگزار می شود
مجمع عمومی فوق العاده بیمه حکمت ( سهامی عام ) برگزار می شود
اقتصادوتجارت : مجمع عمومی فوق العاده بیمه حکمت در تاریخ ۲ اسفند ماه ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.آگهی مجمع به شرح ذیل می باشد .

آگهی دعوت به مجمع عمومی فوق العاده بیمه حکمت صبا ( سهامی عام )

شماره ثبت ۵۰۴۴۵۰ و شناسه ملی ۱۴۰۰۶۵۱۳۱۷۴

الف) زمان و محل برگزاری مجمع عمومی فوق العاده:

با عنایت به مجوز افزایش سرمایه شرکت به شماره مجوز ۲۳۴-۰۰۴/۸۳۵۳۳۴ مورخ ۱۴۰۰/۱۱/۱۸از کلیه سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت می گردد تا در جلسه ی مجمع عمومی فوق العاده این شرکت که در ساعت ۱۰ روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۱۲/۰۲ در استان تهران شهر تهران به آدرس:میدان آرژانتین خیابان الوند _ خیابان راشل کوری _ پلاک ۶ _ طبقه ۸ برگزار می گردد، حضور بهم رسانند.

ب) دستور جلسه:

۱- تصمیم گیری در خصوص افزایش سرمایه شرکت

۲- سایر موارد

توضیحات:

۱-استماع گزارش هیات مدیره، حسابرس و بازرس قانونی در خصوص افزایش سرمایه شرکت

۲- تصمیم گیری در خصوص افزایش سرمایه و اصلاح ماده مربوطه در اساسنامه شرکت

۳- سایر مواردی که مطابق مقررات در صلاحیت مجمع عمومی فوق العاده می باشد.

ج) نحوه دریافت برگه حضور در جلسه:

۱- از کلیه سهامداران محترم و نمایندگان قانونی آنها درخواست می گردد در جهت اخذ برگ ورود به جلسه یک ساعت قبل از برگزاری مجمع با ارائه کارت ملی به محل برگزاری مجمع مراجعه فرمایند. ضمناَ اشخاصی که از طرف سهامداران وکالت یا نمایندگی دارند باید اصل وکالت نامه معتبر یا نمایندگی به همراه داشته باشند.

۲- نکته مهم : ( درج شناسه ملی، شماره ثبت سهامداران حقوقی، همچنین کد ملی و شماره شناسنامه و تاریخ تولد نماینده معرفی شده در معرفی نامه الزامی می باشد.)

۳- با عنایت به مصوبه شماره ۱۸۴۸۷۴ مورخ ۱۴۰۰/۱۱/۳ ستاد ملی مبارزه با کرونا و ابلاغیه مورخ ۱۴۰۰/۱۱/۹ سازمان بورس و اوراق بهادار در این خصوص، حضور سهامداران محترم با رعایت پروتکل های بهداشتی مربوط به برگزاری اجتماعات شامل استفاده از ماسک، انجام واکسیناسیون و به همراه داشتن کارت واکسیناسیون با نظارت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به صورت محدود با توجه به رعایت فاصله اجتماعی بلامانع است.

۴- ضمناَ امکان آگاهی از تصمیمات و مشاهده پخش زنده مجمع از طریق سایت شرکت به نشانی www.hsinsur.com و همچنین صفحه اینستاگرام بیمه حکمت به آدرس bimehekmatsaba فراهم گردیده است .

دعوت کننده: هیات مدیره شرکت بیمه حکمت صبا