حرکت کاروان نور درمحلات منطقه
حرکت کاروان نور درمحلات منطقه
اقتصادوتجارت : همزمان با چهل وسومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و دهه مبارک فجر کاروان نور با اجرای سرودهای انقلابی در محلات منطقه به حرکت درمی آید.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۲، کاظم داودی ، معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه با اعلام این خبر گفت:به مناسبت پاسداشت دهه مبارک فجر و تبیین آرمانهای امام راحل و ارزش های انقلاب اسلامی ، برنامه های فرهنگی،اجتماعی، هنری با در نظر گرفتن دستورالعمل‌های بهداشتی در سطح محلات منطقه با مشارکت نواحی ۹گانه و شهروندان اجرا می شود.
وی به حرکت کاروان نور اشاره کرد و گفت: همزمان با حرکت کاروان خودرویی ،سرود های انقلابی در محلات طنین انداز می شود.
داودی افزود:اجرای نمایش و تئاتر، برپایی ایستگاه ها و نمایشگاه انقلاب، برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی و…از دیگر برنامه های پیش بینی شده است .
معاون شهردار منطقه۲ به فضاسازی محلات تحت عنوان کوچه های انقلاب اشاره کرد و افزود: کوچه های انقلاب با مشارکت شهروندان در محلات طراحی شده وبا آذین بندی، نصب تصاویر روزهای پیروزی انقلاب اسلامی و همچنین اجرای سرودهای انقلابی ، روزهای پرشکوه پیروزی انقلاب اسلامی به تصویر کشیده می شود.
او همچنین به اماده سازی مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن اشاره کرد و گفت: با هدف اشاعه ارزش های انقلاب همچنین بازآفرینی خاطرات آن دوران برای شهروندان ، گالری انقلاب برگزار و تصاویر روزهای انقلاب به نمایش گذاشته می شود.
داودی تصریح کرد: تکریم فرهیختگان و خانواده شهدای انقلاب،برگزاری مراسم شب شعر انقلاب ،مسابقات فرهنگی مجازی ، تولید و نشر محصولات فرهنگی با محتوای انقلاب،نورافشانی میادین منطقه و.. از دیگر برنامه های این ایام است.
معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه۲ ایجاد نشاط اجتماعی و امید آفرینی را از اهداف برنامه های گرامیداشت دهه فجر برشمرد و گفت:بسط، ترویج و تعمیق گفتمان انقلاب اسلامی در سطح افکار عمومی و اقشار مختلف مردم ،تبیین و ترویج ارزش ها و اهداف انقلاب اسلامی از جمله رویکردها و اهداف این برنامه ها است.