بیمه آسیا بیمه نامه “درمان انفرادی” ارائه می کند
بیمه آسیا بیمه نامه “درمان انفرادی” ارائه می کند
اقتصادوتجارت : بیمه نامه درمان انفرادی(طرح ارمغان) در جشنواره عمرو پس انداز بیمه آسیا به متقاضیان ارائه می شود.

به گزارش روابط عمومی بیمه آسیا، در طرح بیمه ارمغان، پوشش های متنوع درمانی ارائه شده است و متقاضیان می توانند متناسب با نیاز و توانایی مالی خود، نوع پوشش بیمه ای را انتخاب کنند.

بنابراین گزارش، در بیمه درمان انفرادی بیمه آسیا(طرح ارمغان) هزینه های اعمال جراحی و بستری در بیمارستان و مراکز جراحی محدود در اثر حادثه یا بیماری، آمبولانس، زایمان(طبیعی و سزارین)، خدمات پارکلینیکی، اعمال جراحی سرپایی، خدمات آزمایشگاهی، رفع عیوب انکساری، دندانپزشکی، ویزیت و دارو تحت پوشش هستند.

این گزارش می افزاید: خریداران بیمه نامه می توانند، با پرداخت حق بیمه عمر و پس انداز و حق بیمه سالانه طرح ارمغان، از ۱۰ محصول این بیمه نامه بهره مند می شوند.

بیمه آسیا طرح بیمه درمان انفرادی(طرح ارمغان) را در قالب ده طرح ارائه کرده است. بدیهی است با توجه به طرح انتخابی بیمه گذار، ارائه پوشش های بیمه نامه حداکثر تا سقف پوشش اعلامی در طرح مذکور، انجام می پذیرد.

هموطنان گرامی می توانند با مراجعه به صد شعبه بیمه آسیا و بیش از ۵۵۰۰ نمایندگی این شرکت در سراسر کشور بیمه نامه درمان انفرادی بیمه آسیا را خریداری کنند و با شرکت در جشنواره فروش بیمه های عمر و پس انداز بیمه آسیا(از ۱۲ بهمن ۱۴۰۰ تا ۱۲ فروردین ۱۴۰۱)، از تخفیف ها و صدها جایزه طلایی این جشنواره نیز بهره مند شوند.