بهره برداری از پروژه بهسازی و مسقف سازی پایانه شاهد منطقه ۱۹
بهره برداری از پروژه بهسازی و مسقف سازی پایانه شاهد منطقه ۱۹
اقتصادوتجارت : شهردار منطقه 19 از تکمیل عملیات بهسازی و مسقف سازی پایانه شاهد و بهره برداری از این پروژه در آستانه سال جدید خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۹، مهدی هدایت شهردار منطقه با اشاره به اهمیت بهبود کیفیت خدمات شهری به شهروندان در راستای کسب رضایت آنان گفت: در همین راستا فعالیت بهسازی و مسقف سازی پایانه شاهد با هدف رفاه حال شهروندان و تسهیل بهره برداری آنان از فضای این پایانه اجرا و تکمیل شد.
او افزود: طی این عملیات ۲۲ سرپناه تاکسی با پوشش ۱۲۰۰ متر مربع فضای ایستگاه به منظور تأمین سایه بان برای بهره برداری شهروندان و رانندگان و طی هماهنگی با سازمان حمل و نقل و ترافیک در این پایانه تعویض و نصب شد.
این مسئول از تکمیل سایر پروژه های درحال احداث در حوزه حمل و نقل خبر داد و گفت: به منظور تسهیل در عبور و مرور و کاهش بار ترافیکی، پروژه رمپ و لوپ شکوفه شهید کاظمی و راه اندازی پارکینگ مکانیزه در محله نعمت آباد در دستورکار قرار گرفته است و با توجه به افزایش بودجه معاونت حمل و نقل ترافیک در سال ۱۴۰۱ پیش بینی می شود اقدامات موثری در این حوزه صورت گیرد.
براساس این گزارش پروژه بهسازی و مسقف سازی پایانه شاهد در مراسمی با حضور شهردار منطقه، مهدی گلشنی مدیرکل حمل و نقل عمومی و امور مناطق معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، محبوبه ذاکری معاون مطالعات و حسین حسین نژاد مدیر کل مهندسی و ایمنی سازمان حمل و نقل وترافیک شهرداری تهران، علیرضا مرآتی معاون حمل و نقل ترافیک و نیز نمایندگان سازمان تاکسیرانی افتتاح شد.