برگزیدگان دهمین دوره قرعه کشی جشنواره بیمه های زندگی مشخص شدند
برگزیدگان دهمین دوره قرعه کشی جشنواره بیمه های زندگی مشخص شدند
اقتصادوتجارت : پنج منتخب دهمین دوره قرعه کشی جشنواره بیمه های زندگی بیمه تعاون مشخص شدند.

یکشنبه، اول اسفند ماه، مراسم قرعه کشی دهمین دوره جشنواره بیمه های زندگی بیمه تعاون برگزار شد.

در این قرعه کشی از میان خریداران بیمه نامه زندگی بیمه تعاون در بهمن ماه، ۵ نفر از هموطنان به عنوان برگزیدگان این جشنواره شناخته شدند.

بر این اساس، عبدالرحمن الیاسی از شیراز، مژگان رضائی از اهواز و علی حیدرآبادی پور از کرمان، سه برنده مچ بند هوشمند و سیده فاطمه ساداتی فولادی از سمنان و حامد احمدزادگان از گرگان، برندگان ۲ تبلت هوشمند جشنواره بهمن ماه بیمه زندگی بیمه تعاون شدند.

جشنواره بزرگ بیمه‌های زندگی بیمه تعاون با نام «‌جایزه لبخند به زندگی» از ابتدای اردیبهشت ماه آغاز شده است و در سه مقطع سه ماهه تا پایان اسفند ماه امسال ادامه خواهد داشت.

این جشنواره دارای سه بخش است که شامل خریداران بیمه نامه بیمه‌های زندگی، نمایندگان شبکه فروش و سازمان فروش و شعب خواهد بود که برای هر یک از این گروه‌ها جوایز و تخفیفات مختلفی در نظر گرفته شده است.

شایان ذکر است که در این جشنواره، شرکت کنندگان براساس میزان سرمایه خریداری کرده بیمه نامه خود و به ازای هر ۵۰ هزار تومان یک امتیاز شرکت در قرعه کشی دریافت خواهند کرد.

قابل توجه است که این جشنواره تا پیش از قرعه کشی بهمن ماه، ۴۶ برگزیده داشته که از این بین گیلان با ۱۶ برگزیده؛ تبریز، شیراز و اهواز با ۵ برگزیده؛ زنجان با ۴ برگزیده؛ اصفهان، البرز و گرگان با ۲ برگزیده بیشترین سهم جوایز را به خود اختصاص داده بودند.

همچنین کرمان، اردبیل، اراک و یزد نیز هر کدام با یک برگزیده، دیگر استان هایی بودند که در جشنواره بیمه های زندگی بیمه تعاون موفق به کسب جایزه مچ بند هوشمند و تبلت شدند.