اقتصادوتجارت : معاون شهرسازی و معماری شهرداری منطقه ۴ از ایمن سازی و تعیین تکلیف گودهای پرخطر و رهاشده خبر داد و گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون حدود ۱۱ گود پرخطر ایمن سازی شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۴ ” نقی عربی” با بیان این خبر افزود: منطقه ۴ با داشتن ۳۲ گود با شرایط خاص،که از این تعداد ۱۶ مورد گود رها شده، ۵ مورد گود پر خطر و ۱۱ گود ایمن سازی شده است از مناطق با شمار گود بالا در شهر تهران محسوب می شود.
او در ادامه افزود: از مجموع ۳۲ گود پر خطر فعال و رها شده این منطقه ، بیش از ۱۶ گود پرخطر این منطقه با اتمام مهلت پروانه ساخت و عدم پیگیری مالک روبرو هستند و مابقی گودهاى بلاتکلیف و رهاشده، در دست رسیدگی قرار دارند.
معاون شهردار منطقه ۴ افزود: به منظور بهبود و پیگیری ویژه وضعیت گودهای منطقه ۴، جلسه کمیته ایمنی به صورت مستمر و هفتگی با محوریت معاونت خدمات شهری برگزار می شود و این منطقه مجدانه پیگیر دستور قضایی برای رفع خطر گودهای نا ایمن منطقه می باشد.
عربی تصریح کرد: اخطار به مالکین، در راستای ایمن سازی و رفع خطر در چهارچوب ضوابط و مقررات ملاک عمل و دستورالعمل های ابلاغی به صورت هفتگی پیگیری و در دستور کار قرار دارد.