همکاری ایرانسل و شرکت فولاد کاوه در اجرای پروژۀ تحول دیجیتال
همکاری ایرانسل و شرکت فولاد کاوه در اجرای پروژۀ تحول دیجیتال
اقتصادوتجارت : ایرانسل، اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، در ادامۀ اجرای پروژه‌های تحول دیجیتال در صنعت کشور، با شرکت «فولاد کاوه» در اجرای تحول دیجیتال این شرکت، همکاری می‌کند.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، در نشست مشترک ایرانسل و شرکت فولاد کاوه جنوب کیش، دو طرف بر اجرای پروژۀ تحول دیجیتال در شرکت فولاد کاوه، بر بستر ارتباطی ایرانسل توافق کردند.

در این نشست، که صبح امروز سه‌شنبه ۳ اسفند ۱۴۰۰، در محل شرکت فولاد کاوه در بندرعباس و با حضور مهندس علی دهاقین مدیرعامل و عضو هیأت‌مدیرۀ شرکت فولاد کاوه جنوب کیش، دکتر بیژن عباسی‌آرند مدیرعامل ایرانسل و جمعی از مدیران این دو شرکت برگزار شد، مقرر شد تا برای اجرای این پروژه، کارگروه مشترک تحول دیجیتال تشکیل شود.

در ابتدای این نشست، که دکتر حسن بولوردی معاون فنی و مهندسی، مهندس مهدی رضایی معاون پروژه و مهندس محسن یوسف‌پور مدیرکل راهکارهای سازمانی ایرانسل و نیز مهندس سعید جهانی معاون بهره‌برداری، مهندس والح احمدپور معاون مالی و مهندس حسین خیاطی مدیر تعمیر و نگهداری فولادسازی شرکت فولاد کاوه هم در آن حضور داشتند، مدیرعامل شرکت فولاد کاوه، با بیان اینکه این شرکت، چهارمین تولیدکننده بزرگ فولاد کشور و یکی از بزرگترین سرمایه‌گذاری‌های انجام شده توسط بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی است، بر لزوم اجرای پروژۀ تحول دیجیتال در این شرکت، تأکید کرد.

دهاقین با اشاره به تجربه‌های مثبت ایرانسل در موضوع تحول دیجیتال صنعتی، ابراز امیدواری کرد تا با کمک ایرانسل، نیازمندی‌های دیجیتال و ارتباطی شرکت فولاد کاوه برطرف شده و جدیدترین نسل فناوری ارتباطی، در فرایندهای این شرکت اجرا شود.