اقتصادوتجارت : سرپرست معاونت شهرسازی و معماری شهرداری منطقه 2 گفت:به منظور بهبود سیمای شهری و ایجاد حس امنیت و ایمنی برای شهروندان طرح ساماندهی کارگاه‌های ساختمانی و عمرانی اجراشد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۲، ابراهیم رضایی مقدم، با اعلام این خبر گفت: با توجه به نزدیکی ایام پایان سال، به منظور ارتقاء ایمنی و ایجاد روحیه نشاط و شادابی در مردم، بهبود وضعیت حصارکارگاهی، رفع اشغال معابر و لفاف ساختمان های در حال ساخت دردستور کار قرار گرفت.
وی افزود: با توجه به مخاطره‌آمیز بودن پروژه‌های در حال ساخت در زمینه محیط کارگاهی، اشغال معابر و عدم زیبایی آنها به خصوص در معابر و شریان‌های اصلی، با هماهنگی کامل شهرداران نواحی طرح ساماندهی درحال اجرا است
وی با باشاره به ساماندهی ۱۸۷ کارگاه های ساختمانی افزود: زیباسازی سیما و منظر کارگاه‌های ساختمانی از طریق تعویض حصارهای کارگاهی مندرس و فرسوده، رنگ آمیزی حصارها و رفع مزاحمت دراین طرح مدنظر قرار گرفته است.

رضایی مقدم افزود: همچنین ایجاد نظم در محدوده کارگاهی از جمله رفع سد معبر ساختمانی و جمع آوری مصالح ساختمانی و یا نخاله ها، نصب علائم ایمنی و ترافیکی هشدار دهنده در قسمت های مختلف پروژه در کارگاه های ساختمانی و آزادسازی معابر پیاده، جزو نکاتی است که به آن توجه ویژه ای شده است.