در جلسه شورای مدیران و معاونین امور اجتماعی و فرهنگی مناطق ۲۲ گانه مطرح  شد؛ تعیین و تکلیف بیش از ۲۸۰ خانه پلاک قرمز / حل آسیب های اجتماعی باید  از طریق محلات صورت بگیرد
در جلسه شورای مدیران و معاونین امور اجتماعی و فرهنگی مناطق ۲۲ گانه مطرح  شد؛ تعیین و تکلیف بیش از ۲۸۰ خانه پلاک قرمز / حل آسیب های اجتماعی باید  از طریق محلات صورت بگیرد
اقتصادوتجارت : جلسه شورای مدیران و معاونین امور اجتماعی و فرهنگی مناطق 22 گانه با حضور محمدامین توکلی زاده معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران و احمد احمدی صدر مدیرعامل سازمان رفاه، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی این سازمان احمدی صدر با تأکید بر اینکه سخنان مقام معظم رهبری که مردم عائله ما هستند گفت: باید به گونه ای با بحث آسیب‌های اجتماعی مواجه شویم که گویی افراد آسیب دیده عضوی از خانواده خود ما هستند.

وی به تشکیل قرارگاه آسیب‌های اجتماعی در تهران اشاره کرد و افزود : مدل قرارگاهی یک طرح نظامی نیست بلکه یک طرح هم افزایی و هم کلامی است و در این مدل با هم افزایی همه نهاد ها به حل معضلات آسیب‌های اجتماعی کمک خواهد کرد.

دبیر قرارگاه اجتماعی شهر تهران عنوان کرد:این قرارگاه به ریاست دکتر زاکانی شهردار تهران در مسیر درستی گام نهاده است و اتفاقات بزرگی رقم خواهد خورد.

احمدی‌صدر با اشاره به اینکه تمامی دستگاه‌های متولی در امر کاهش آسیب هر هفته در جلسه قرار گاه اجتماعی کنار هم و شانه به شانه به آسیب شناسی طرح ها و برنامه ها می‌پردازند تصریح کرد: در ۱۴ جلسه برگزار شده و تصویب ۱۶۸ مصوبه در این جلسات یکی از اقدامات اساسی بوده است ، مصوباتی که به اذعان بسیاری از نهادهای دولتی، سالهاست که در سازمان ها مسکوت مانده بود.

دبیر قرارگاه اجتماعی در بخشی از سخنانش تاکید کرد : با هم افزایی همه دستگاه های متولی در امر کاهش آسیب توانستیم ۲۸۰ خانه پلاک قرمز که منبع بزه در تهران محسوب می شوند را تعیین و تکلیف نماییم.

وی همچنین با تأکید بر اینکه سازمان‌های مردم‌نهاد و تشکل‌ها در این امر می توانند قرارگاه را یاری کنند افزود : شهر تهران بیش از ۱۰ هزار هیئت مذهبی دارد هرکدام از آنان اگر بخواهند تنها درمان و بازگشت به خانواده یک فرد معتاد را بر عهده بگیرند بیش از ۱۰ هزار معتاد ساماندهی خواهد شد.

احمدی صدر وجود بیش از سه هزار مسجد در تهران را امری مهم شمرد و گفت : باید به مرحله ای برسیم که کنترل و رفع آسیب در محلات توسط مردم اجرا و نهادینه شود اینطور میتوان آسیب‌های شهر تهران را کاهش داد .

بدون حضور و مشارکت گروه‌ها ی مردمی و محلی کنترل آسیب‌ها امکان پذیر نخواهد بود.