“جشنواره استقبال از قرن جدید با بیمه نامه زندگی تعاون ” آغازشد
“جشنواره استقبال از قرن جدید با بیمه نامه زندگی تعاون ” آغازشد
اقتصادوتجارت : جشنواره استقبال از قرن جدید با بیمه نامه زندگی تعاون از ابتدای اسفندماه آغاز و تا پایان سال ادامه خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی بیمه تعاون، محمد حسین یوسفی، سرپرست مدیریت بیمه های زندگی بیمه تعاون از شروع “جشنواره استقبال از قرن جدید با بیمه نامه بیمه زندگی” تعاون خبر داد و گفت: این جشنواره از ابتدای اسفندماه شروع و تا پایان سال ادامه خواهد داشت.
وی در ادامه با اشاره به تخفیفات ویژه جشنواره استقبال از قرن جدید با بیمه نامه زندگی تعاون افزود: در این جشنواره تخفیف ۲۰ درصدی برای بیمه نامه های حوادث انفرادی؛ ۱۵ درصد تخفیف برای بیمه نامه های درمان انفرادی؛ ۵۰درصد تخفیف برای بیمه نامه های مسئولیت، ۷۰ درصد تخفیف برای بیمه نامه های بدنه خودرو و امکان تقسیط آن و همچنین تخفیف ۷۰ درصدی برای بیمه نامه های آتش سوزی در نظر گرفته شده است.
سرپرست مدیریت بیمه های زندگی بیمه تعاون در ادامه از تخفیف ۵۰ درصدی در هزینه های اداری و بیمه گری بیمه های زندگی خبر داد.
در پایان یادآور می شود؛ ارائه تخفیفات فوق مشروط به خرید بیمه نامه های زندگی می باشد. علاقمندان می توانند در طول برگزاری جشنواره با مراجعه به کارگزاران طرف قرارداد با بیمه تعاون، شعب و یا نمایندگی های بیمه تعاون در سراسر کشور نسبت به مراحل، مدارک و همچنین شرایط و ضوابط شرکت در جشنواره استقبال از قرن جدید با بیمه نامه زندگی تعاون اطلاع حاصل کنند.
همچنین هموطنان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۴۲۰۸۶-۰۲۱ (مرکز ارتباط با مشتریان) تماس گرفته یا به وبسایت بیمه تعاون به نشانی https://www.taavon-ins.ir مراجعه کنند.