تأکید بر عدالت فضایی و رونق بخشی به مناطق جنوبی تهران
تأکید بر عدالت فضایی و رونق بخشی به مناطق جنوبی تهران
اقتصادوتجارت :سرپرست معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تهران با همراهی شهردار منطقه 19 از محدوده ناحیه سه این منطقه بازدید کرد.

به گزارش اقتصادوتجارت به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۹، حمیدرضا صارمی سرپرست معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تهران با دعوت از سوی شهردار منطقه پیرو نشست مشترک درخصوص پیگیری و حل مسائل اساسی منطقه ۱۹، در محدوده ناحیه سه این منطقه حضور یافت و از خیابان خلازیر جنوبی، پارک ۱۸۰ هکتاری، سکونتگاه های غیر رسمی و خیابان جانباز بازدید کرد.
او با اشاره به مشارکت بخش خصوصی در تکمیل پروژه بوستان ایرانیان افزود: به نیازهای شهروندان و ایجاد سرزندگی و نشاط در فضای این بوستان توجه ویژه شود.
این مسئول با تأکید بر عدالت فضایی و نیز اهمیت کاهش فاصله شمال و جنوب شهر تهران و رونق و آبادانی مناطق جنوبی، خواستار مشارکت شورای اسلامی شهر تهران و کمیسیون ماده ۵ در راستای حل معضلات بافت فرسوده و مشکلات مربوط به اوقاف شد.
او درخصوص مشکلات شهرسازی محدوده ناحیه سه قول مساعدت با استفاده از ظرفیت های قانونی را داد.
در ادامه مهدی هدایت شهردار منطقه محدوده پارک ۱۸۰ هکتاری و خلازیر را از موضوعات اساسی این منطقه دانست و خواستار مساعدت در خصوص رسیدگی و حل موضوعات مربوط به این محدوده شد.