بسیج، جایگاه والایی در جامعه دارد
بسیج، جایگاه والایی در جامعه دارد
اقتصادوتجارت : شهردار منطقه 2 در مراسم تقدیراز بسیجیان فعال گفت: بسیج از جمله ظرفیت های ارزشمند درجامعه به شمار می رود که از جایگاه والایی برخوردار است .

به گزارش اقتصادوتجارت به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۲ ،مهدی صالحی ، در مراسم تقدیراز بسیجیان فعال که با حضور جانشین بازرسی سپاه ،رئیس صیانت شرعی فرماندهی کل قوا، فرمانده سپاه شهید باهنر و جمعی از فرماندهان سپاه و بسیجیان فعال در مسجد پیامبر اعظم برگزارشد، اظهار کرد: بسیج از بدو تأسیس یک شغل نبوده و تنها شوق خدمت و ایثار در جامعه بود و تا به امروز نیز این خصلت را حفظ کرده است.
صالحی به ظرفیت عظیم بسیج در عرصه های مختلف اشاره کرد و افزود: این ظرفیت و پتانسیل که به عنوان یک تشکیلات و سازمان منسجم از یک پایگاه مردمی برخوردار است می تواند به کمک بخشهای مختلف کشور بیاید و در خدمت رسانی به مردم نقش مهمی را ایفا کند.
وی با بیان اینکه بسیج و فرهنگ بسیجی جایگاه والایی دارد خاطرنشان ساخت:افرادی که در بسیج حضور دارند با نگاهی وارد عرصه شدند که در جهت خدمت رسانی به مردم و آرمان های نظام و اهداف الهی خود قدم بردارند .
شهردار منطقه۲ با اشاره به رویکرد مدیریت شهری در استفاده از مشارکت شهروندان در برنامه ها گفت: مشارکت در خدمات رسانی از ویژگی های بسیج است و امید می رود بتوانیم از این ظرفیت به خوبی بهره مند شده و در جهت خدمت رسانی به مردم گام برداریم.

براساس این گزارش دراین مراسم از بسیجیان فعال در منطقه تقدیر شد.