برگزاری مسابقات عکاسی و نقاشی مجازی منطقه ۴ در هفته هوای پاک
برگزاری مسابقات عکاسی و نقاشی مجازی منطقه ۴ در هفته هوای پاک
اقتصادوتجارت : معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۴ گفت : در ادامه اجرای طرح نگهداشت شهر و همزمان با هفته هوای پاک با برگزاری مسابقات مجازی نقاشی عکاسی و مقاله نویسی میزبان شهروندان منطقه ۴ خواهیم بود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۴، “رضا معلم” با اعلام این خبر و با بیان اینکه ویژه برنامه های امسال منطقه در هفته پاک همانند سال گذشته به صورت مجازی برگزار می شود، گفت: همزمان با فرارسیدن هفته هوای پاک مسابقه بزرگ عکاسی با موبایل برای پرسنل و شهروندان برگزار و علاقمندان از روز ۱۲ دی تا ۲۷ ماه جاری فرصت دارند عکس های خود را برای ما ارسال کنند.
او در ادامه با اشاره به برگزاری همایش تخصصی روز ملی هوای پاک گفت: در روز چهارشنبه ۲۹ دی ماه، همایش تخصصی روز ملی هوای پاک در ۷ محور منطقه برگزار می شود و علاقمندان می توانند ضمن حضور در این همایش، مقالات خود را تا قبل از ۲۷ دیماه به اداره محیط زیست منطقه ۴ ارسال کنند.
معاون شهردار منطقه ۴ تصریح کرد: برگزاری مسابقه نقاشی از دیگر برنامه های هفته ملی هوای پاک خواهد بود و مهلت آن برای تمام رده های سنی تا ۲۷ دی ماه خواهد بود.
معلم خاطر نشان کرد: شماره واتس آپ ۰۹۰۱۲۰۷۵۴۲۹ و پست الکترونیک zistm2019@gmail.com به همراه آدرس شبکه اجتماعی mohitsist_tehran4@ آماده دریافت آثار علاقمندان به شرکت در این مسابقات و همایش تخصصی است.
معاون شهردار منطقه ۴ گفت: به برگزیدگان مسابقات و مقالات برتر طبق انتخاب داوران در همایش ۲۹ دی ماه جوایزی اهدا می شود.