برنامه های فرهنگی ” مهر پدری” در محلات منطقه ۲ اجرا می شود
برنامه های فرهنگی ” مهر پدری” در محلات منطقه ۲ اجرا می شود
اقتصادوتجارت : معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه۲ با تشریح ویژه برنامه‌های فرهنگی ماه رجب گفت: به مناسبت گرامیداشت ایام پربرکت رجب برنامه‌های مختلف فرهنگی و هنری با عنوان "مهرپدری" اجرا می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۲ ،کاظم داودی، معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۲ با اشاره به اینکه رجب ماه با فضیلت و فرصت گرانبهایی برای خودسازی و رجوع به پروردگار است که می‌توان از برکات آن بهره‌های فراوانی برد گفت: همزمان با سالروز ولادت فرخنده حضرت علی (ع) و روز پدر، تکریم پدران شهدا و همچنین برنامه های فرهنگی و … با محوریت”مهر پدری ” پیش بینی شده است .
وی افزود: تقدیر از پدران شهر با اهداء گل در معابر و میادین و بوستان های پرتردد توسط نوجوانان دهه ۸۰ از دیگر برنامه های پیش بینی شده است.
او به برگزاری جشن میلاد امام علی علیه السلام در بوستان شهرآرا اشاره کرد و گفت: دراین مراسم ضمن اجرای برنامه های فرهنگی ، مولودی خوانی، مسابقات فرهنگی ، از پدران نمونه تقدیر می شود.
به گفته داودی تجلیل از پدران شهید در نواحی و محلات، دیدار پدران سالمند در خانه سالمندان نگار در ناحیه ۶ همراه با توزیع گل و شیرینی، و غبار روبی گلزار شهدای گمنام از دیگر برنامه هایی است که با هماهنگی نواحی اجرا می شود.