فراخوان بازدید از «نمایشگاه تخصصی توسعه همکاری شرکت نفت ستاره خلیج فارس با شرکت‌های دانش‌بنیان»
فراخوان بازدید از «نمایشگاه تخصصی توسعه همکاری شرکت نفت ستاره خلیج فارس با شرکت‌های دانش‌بنیان»
اقتصادوتجارت : شرکت نفت ستاره خلیج فارس در نظر دارد در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری در سال مزین به نام «تولید؛ دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین»، نمایشگاهی را با محوریت اعلام نیازمندی‌های خود در حوزه‌های مختلف فنی و مهندسی در روزهای ۱۴ الی ۱۶ اردیبهشت‌ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی بندرعباس جهت شناسایی شرکت‌های دانش‌بنیان کشور برگزار کند.

شرکت نفت ستاره خلیج فارس در نظر دارد در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری در سال مزین به نام «تولید؛ دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین»، نمایشگاهی را با محوریت اعلام نیازمندی‌های خود در حوزه‌های مختلف فنی و مهندسی در روزهای ۱۴ الی ۱۶ اردیبهشت‌ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی بندرعباس جهت شناسایی شرکت‌های دانش‌بنیان کشور برگزار کند. لذا از تمامی شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان، دانشگاه‌ها و مراکز علمی- تحقیقاتی، پارک‌های علم و فناوری و دیگر مراکز که امکان ارائه خدمات به این شرکت را داشته باشند، دعوت می‌شود به منظور بهره‌مندی از فرصت ایجاد شده، از این نمایشگاه بازدید فرمایند.

تمامی شرکت‌های متقاضی جهت بازدید از نمایشگاه ملزم به ثبت اطلاعات و تکمیل فرم مربوطه در لینک زیر حداکثر تا تاریخ ۳۱/۰۱/۱۴۰۱ هستند.

لینک نام نویسی : https://pgsoc.ir/exhibition

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با دبیرخانه نمایشگاه به شماره تلفن ۳۱۳۱۳۵۷۵-۰۷۶ تماس یا از طریق پست الکترونیک exhibition@pgsoc.ir مکاتبه فرمایید.