پيام تبريك مديرعامل پاكسان؛ به مناسبت شصتمين سالروز تاسيس اين شركت
پيام تبريك مديرعامل پاكسان؛ به مناسبت شصتمين سالروز تاسيس اين شركت
اقتصادوتجارت : شهريار محمدي راد، مديرعامل شركت پاكسان با فرارسيدن ۶ دي، ضمن تسليت ايام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)، با صدور پيامي شصتمين سالروز تاسيس اين شركت را به كاركنان، مشتريان و سهامداران تبريك گفت.

به گزارش روابط عمومي شركت پاكسان، متن پيام شهريار محمدي راد به اين شرح است:

امروز در تاريخ ۶ دي هزاروچهارصد و يك هجري شمسي، بطور رسمي شصتمين سال از حضور سرافرازانه شركت پاكسان در صنعت شوينده كشور را پشت سر گذاشتيم. حضوري كه از خواست و اراده والاي بنيان گذاران اين شركت نشات گرفته و در گذر شصت سال توانسته همواره در خدمت مصرف كنندگان و مردمان عزيز اين مرزوبوم باشد.

شركت پاكسان در طي سال ها حضور در صنعت و توليد، همچون ساير بنگاه هاي اقتصادي كشور همواره در معرض فراز و نشيب ها و پيچ هاي مختلف تاريخي از جنگ تحميلي تا تحريم و كرونا قرار داشته است. اما تكيه بر سرمايه هاي انساني متعهد، تلاشگر و فعاليت مبتني بر تخصص و حرفه اي‌گري توانسته در شش دهه فعاليت مستمر، از پاكسان يك نماد ملي بااقتدار، قابل اعتماد و مورد احترام بسازد.

پاكسان از آغاز تاسيس تاكنون همواره كوشيده است تا بهترين محصولات را به هموطنان گرامي عرضه نمايد و با سرلوحه قرار دادن اصل “سلامت خانواده” در برنامه ها، اهداف و استراتژي خود توانسته است رتبه هاي برتر بيشماري را در ويترين افتخارات خود به يادگار بگذارد.

اميدواريم با گام هاي استوار و حركت به سمت قله هاي پيشرفت و طرقي بتوانيم بيش از گذشته نام و آوازه شركت بزرگ پاكسان را در بازارهاي داخلي و خارجي طنين انداز نماييم و برندهاي خوشنام و ارزشمند آن را به جايگاه واقعي خود در سبد خريد خانوار برسانيم.

ضمن ارج نهادن به تلاش هاي شبانه روزي سخت كوشان شركت پاكسان، براي ارتقاي جايگاه شركت در مسير توسعه، بكارگيري فناوري هاي نو، رعايت استانداردها، افزايش توانمندي ها و… تاكيد داشته و اميد دارم اين طلايه داران هميشگي خط توليد با كوشش مجدانه و همت هميشگي شان پيشرفت و تعالي بيش از پيش صنعت شوينده كشور را رقم بزنند.

اينجانب با تبريك ۶ دي ماه، سالروز تاسيس شركت پاكسان به تمامي كاركنان خدوم اين شركت، از پروردگار بزرگ براي خدمت گزاران اين صنعت، عزت، سربلندي و توفيق روزافزون مسالت دارم.