فروشگاه رفاه ابدام افتتاح گشت
فروشگاه رفاه ابدام افتتاح گشت
اقتصادوتجارت : در تازه‌ترین گام از توسعه فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه، شهرستان بهارستان در استان تهران میزبان شعبه جدید رفاه شد.

به گزارش اقتصادوتجارت به نقل از روابط عمومی‌شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه؛ بیست و دوم دی‌ماه سال جاری، فروشگاه رفاه شعبه ابدام طی مراسمی‌فاخر با حضور مدیران رفاهی، مسئولان شهری و مردم شریف شهرستان بهارستان ضمن رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی آغاز به خدمت‌رسانی کرد.

شعبه ابدام با چهارصد و پنجاه متر مربع سطح فروش و تنوع کالایی بالا از جمله: مواد غذایی و آشامیدنی، لبنیات تازه، محصولات شوینده و سلولوزی، گوشت و مرغ و … با کیفیت عالی و قیمت‌های پرتخفیف همه روزه از ساعت ۸ الی ۲۳ آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی‌رفاه است.

این فروشگاه در موقعیت مکانی: استان تهران، شهرستان بهارستان، شهرک گلستان، بلوار شهید ابدام قرار دارد.

لازم به ذکر است، این فروشگاه تنها یکی از افتتاحیه‌های دومینو وار این روزهای رفاه است و در روزهای آتی، روند پرشتابی از توسعه شعبات رفاه اتفاق می‌افتد.

گفتنی است، رفاه توانسته با کنار زدن موانع و مشکلات در راه توسعه، با یک برنامه استراتژیک دقیق و کوششی مثال‌زدنی شعبات خود را با افتتاح فروشگاه‌هایی نوین افزایش دهد تا مردم ایران بتوانند به راحتی در سراسر کشور از خدمات این فروشگاه کاملا ایرانی استفاده کنند.

• برای دیدن تصاویر بیشتر پیرامون این خبر پیشنهاد میکنیم از “گالری تصاویر افتتاح فروشگاه رفاه ابدام” دیدن فرمایید.