صدور رای بدون توجه به مستندات طرف شکایت / تعطیلی کارخانه‌ای با ۴۰۰ کارگر با شکایت مغرضانه
صدور رای بدون توجه به مستندات طرف شکایت / تعطیلی کارخانه‌ای با ۴۰۰ کارگر با شکایت مغرضانه
اقتصادوتجارت : بداخلاقی با فعالان اقتصادی و سنگ‌اندازی پیش روی بنگاه‌های تولیدی در سالی که از سوی مقام معظم رهبری تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها نامگذاری شده، جای تعجب و سؤال دارد.

در شرایطی که بیگانه با ابزار تحریم قصد دارد، اقتصاد ایران را زمین‌گیر کند و فعالان اقتصادی با قبول همه سختی‌ها دل به دریای طوفانی تولید زده و بی‌هیچ ادعایی برای خدمت به وطن تلاش می‌کنند، اینکه برخی مسؤلان بی‌اعتنا به عواقب تصمیمات خود، گوشه‌ای از این کشتی را سوراخ می‎‌کنند، ظلم بزرگی است که بر بدنه اقتصاد کشور تحمیل می‌کنند.
متاسفانه در پی شکایتی مغرضانه توسط فردی که حق و حقوقش را به طور کامل دریافت کرده، با دستور نهاد مسؤل بخش صفادشت خط تولید کارخانه انسی ماکارون متوقف شد.
با استناد به یک رأی غیابی ولازم الپرداخت و رسید محضری صرفاً به جهت غرض ورزی شاکی، مقام مسؤل بخش صفادشت بدون در نظر گرفتن مستندات گروه صنایع غذایی انسی ماکارون، رای صادر کردند.
با وجود این دستور، فردی وارد کارخانه تولیدی شده و یک دستگاه در حال تولید واحد تولیدی انسی ماکارون در شهرک صنعتی صفادشت، تولید کننده کالای اساسی را با تخریب کلیه اتصالات و انفجار باد کارخانه تعطیل کرد.
این واحد صنعتی با بیش از ۴۰۰ نفر شاغل صرفاً به جهت قرض ورزی تعطیل شده است.
متاسفانه این رفتار در شرایطی رقم می‌خورد که سال ۱۴۰۰ از سوی مقام معظم رهبری سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها نامگذاری شده است و سران سه قوه نیر بر این مهم تاکید دارند.
با توجه به بیانات مقام معظم رهبری و خلاف آیین نامه ها و دستورالعمل های قوه قضائیه که به تاکید موکد دارد که توقیف دستگاه های در حال تولید ممنوع است، اما متاسفانه با نظر مقام رسیدگی کننده این خط تولید را متوقف کرده‌اند.
در شرایطی که اقتصاد کشور در شرایط مساعدی قرار ندارد، تعطیل کردن خط تولید کارخانه‌ای با ۴۰۰ نفر کارگر و بدون هیچ دلیل موجهی چه پیامی برای جامعه اقتصادی کشور دارد.