شمال شرق تهران با اقدامات ویژه ترافیکی ایمن تر خواهد شد
شمال شرق تهران با اقدامات ویژه ترافیکی ایمن تر خواهد شد
اقتصادوتجارت : معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 4 از اقدامات ترافیکی خبر داد و گفت: برآنیم تا با اقدامات خاص ترافیکی ایمنی شهر را افزایش دهیم.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۴ ، “محمود کرم رودی” در این باره گفت: به منظور آسایش و امنیت هرچه بیشتر شهروندان و روان سازی ترافیک و کاهش تصادفات احتمالی در شهر اقدامات ویژه ترافیکی از جمله اصلاحات هندسی، ساماندهی تابلوهای ترافیکی و… در سطح معابر انجام خواهد گرفت.
او در ادامه افزود: زیرسازی اتوبوس های بی. آر.تی، تعمیر و بازسازی ایستگاه های اتوبوس، خط کشی محل ایستگاه های اتوبوس، تهیه و نصب تابلوهای هدایت مسیر از دیگر اقداماتی است که در آستانه سال جدید اجرا خواهد شد.
معاون شهردار افزود: در این طرح بهسازی آسفالت، مرمت نوارهای حفاری، بهسازی پیاده روها، مناسب سازی جداول، همسطح سازی دریچه ها و ترمیم تک جدول ها از جمله برنامه های اجرا شده است.
ایشان خاطرنشان کرد: تهیه و ترمیم استوانه های ایمنی، مرمت گاردریل ها، لکه گیری آسفالت ، مرمت کفپوش ها و … از جمله اقدامات انجام شده است.
کرم رودی در پایان افزود: مناسب سازی ترافیکی و بالا بردن امنیت شهر از برنامه های همیشگی این حوزه می باشد که در آستانه سال جدید نیز با جدیت تمام تا پایان سال جاری ادامه خواهد داشت.