رویکرد خدمت رسانی به شهروندان جنوب تهران با ایجاد درمانگاه ها
رویکرد خدمت رسانی به شهروندان جنوب تهران با ایجاد درمانگاه ها
اقتصادوتجارت : شهردار منطقه 19 طی نشستی با مدیر عامل شرکت شهر سالم شهرداری تهران دیدار و در خصوص مسائل و موضوعات بهداشتی و درمانی منطقه گفتگو وتبادل نظر کردند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۹، مهدی هدایت طی این نشست با اشاره به تعامل خوب درمانگاه های شرکت شهر سالم با منطقه افزود: در راستای ارائه خدمات بهداشتی و درمانی بویژه در محلات کم برخوردار از حمایت های این درمانگاه ها با خدمات تخصصی و عمومی بهره مند هستیم.
اختصاص قطعه زمینی به دانشگاه علوم پزشکی در راستای ایجاد اولین بیمارستان و تسهیل رفت وآمد شهروندان در استفاده از خدمات پزشکی از دیگر سخنان شهردار در این جلسه بود.
ضمن اینکه به گفته این مسئول طی بازدید از ساختمان درمانگاه شهدای نعمت آباد مشکلات فنی احصاء و علاوه رفع نواقص از سوی معاونت فنی و عمرانی عدم انطباق های مربوط به آتش نشانی و خدمات ایمنی مرتفع خواهد شد.
در ادامه امیر حاجی‌نورمحمدی مدیر عامل شرکت شهر سالم وجود درمانگاه ها در مناطق جنوبی شهر تهران را با رویکرد خدمت رسانی به شهروندان موثر عنوان کرد و افزود: درمانگاه شهدای نعمت آباد در میان مجتمع های مسکونی سهیل به عنوان ظرفیتی برای خدمت رسانی در اسرع وقت به شهروندان است و امیدواریم با گسترش تجهیزات و خدمات تخصصی تر شاهد رضایت هرچه بیشتر شهروندان باشیم.
حاجی‌نورمحمدی در خصوص پایش سلامت همکاران شهرداری نیز بر اولویت سلامت محوری بر درمان محوری تأکید و از گسترش فضاهای درمانی جدید در درمانگاه شهرداری منطقه ابراز خرسندی کرد.
براساس این گزارش این جلسه با حضور رئیس دفتر شهردار منطقه، معاون درمان شرکت شهر سالم،رئیس درمانگاه منطقه ۱۹،معاونین و مدیران شهری همراه بود.