خادمی آستان مقدس علی بن موسی الرضا(علیه السلام) برگ زرینی بر افتخارات بیمه سینا
خادمی آستان مقدس علی بن موسی الرضا(علیه السلام) برگ زرینی بر افتخارات بیمه سینا
اقتصادوتجارت : طی قرارداد منعقده با آستان قدس رضوی، بیمه سینا مفتخر به ارائه خدمات بیمه‌ای به زائران حضرت علی بن موسی‌الرضا(ع) شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل بیمه سینا؛ عبداله سلطانی ثانی مدیرعامل بیمه سینا با اشاره به خدمت‌رسانی به زائران رضوی که توفیقی الهی بوده و شایسته شکرگزاری است گفت: بر اساس این قرارداد، ارائه خدمات بیمه مسئولیت مدنی عمومی آستان قدس رضوی در قبال کلیه مراجعین و زائرین حرم مطهر امام رضا(ع) و اماکن متبرکه اطراف آن بر عهده شرکت بیمه سینا خواهد بود.

نائب رئیس هیئت مدیره بیمه سینا افزود: جبران خسارت های مالی زائرین، هزینه‌های پزشکی ناشی از حوادث و غرامت فوت و نقص عضو تا سقف دیه مصوب قوه قضاییه در سال، از جمله تعهدات بیمه سینا در این قرارداد است.

وی با تاکید بر اینکه آستان قدس رضوی بیمه‌گزار زائران حرم امام رضا(ع) است، اظهار امیدواری کرد این نوع بیمه در دیگر اماکن مذهبی کشور نیز اعمال شود تا عاشقان اهلبیت(ع) با خیالی آسوده وارد این اماکن مقدس شوند.

مدیرعامل بیمه سینا تاکید کرد: بیمه سینا همواره در تلاش است تا با ارائه بهترین خدمات و پوشش های بیمه‌ای در راستای افزایش رضایتمندی بیمه شدگان گام بردارد، از این رو کسب افتخار خدمت به زائران محترم آستان مقدس امام الرئوف را به فال نیک گرفته و امیدواریم تا با ارائه خدمت بی منت به میهمانان این آستان نورانی، زیارتی بدون دغدغه برای عاشقان خاندان آل الله حاصل شود.

سلطانی ثانی تصریح کرد، وجود نعمت امام رضا(ع) و همسایگی مردم ایران و خراسان با این امام، توفیقی است که شکرگزاری آن در گرو تلاش در جهت توسعه و تقویت ظرفیت وجودی خود برای بهره‌مندی از این نعمات و گنجینه‌های فرهنگ و سیره امامان است.

بر اساس این گزارش، آمارها حاکی از آن است که سالانه بیش از ۳۰ میلیون زائر از سراسر کشور برای زیارت امام رضا(ع) به مشهد مقدس سفر می‌کنند.

خاطر نشان می سازد، در سنوات گذشته نیز تمامی زائران و کاروان هایی که در ایام شهادت امام رضا(ع) قصد عزیمت به حرم مطهر رضوی(ع) با پای پیاده را داشته اند، تنها با پرداخت ۵۰٫۰۰۰ ریال از مبدا حرکت تا مشهد مقدس، طی مدت زمان حضور تا زمان بازگشت به محل سکونت خود تحت پوشش بیمه سینا قرار گرفتند.