حضور فعال بیمه تجارت‌نو در نمایشگاه انرژی کیش
حضور فعال بیمه تجارت‌نو در نمایشگاه انرژی کیش
اقتصاد وتجارت : شرکت بیمه تجارت‌نو در راستای تحقق اهداف توسعه ای خود و با هدف گسترش تعامل با صنایع مختلف در حوزه انرژی کشور و ورود به بازارهای جدید در همایش و نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه‌گذاری و توسعه حوزه نفت، گاز، پتروشیمی و انرژی‌های تجدیدپذیر در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشورشرکت می کند.

 

به گزارش اقتصادوتجارت به نقل از روابط عمومی شرکت بیمه تجارت‌نو؛ جزیره زیبای کیش درحالی آماده میزبانی ازنخستین رویداد «همایش و نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه‌گذاری و توسعه حوزه نفت، گاز، پتروشیمی و انرژی‌های تجدیدپذیر در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور» می شود که این نمایشگاه از تاریخ ۳ لغایت ۵ آبان ماه سال جاری در مرکز نمایشگاه های بین المللی کیش و مرکز همایش های بین المللی این جزیره برگزارمی شود و شرکت بیمه تجارت‌نو نیز همانند سال‌های گذشته در کنار شرکت‌های بزرگ حوزه تامین مالی و بازار سرمایه ،حضور سبزی خواهد داشت .

بیمه تجارت‌نو به منظور تعامل بیشتر و معرفی هرچه بیشتر خدمات، که به عنوان یکی از فعالان عرصه بیمه انرژی کشورمی باشد و با بهره گیری از توان فنی اساتید و مشاوران مجرب و تراز اول این حوزه و حضور کارشناسان فنی خبره ، تمرکز خود را برارائه خدمات بیمه‌ای به پروژه‌های بزرگ صنعت نفت قرار داده است و در این مسیر به دستاوردهای چشمگیری چون ارائه خدمات بیمه‌ای به پروژه‌های بزرگ نفتی، پالایشگاه‌ها، پتروشیمی‌ها و…در سراسر کشور نائل گردیده است .

شرکت بیمه تجارت‌نو درچندسال اخیر با توجه به گستردگی فعالیت‌ها درحوزه انرژی وهمچنین تنوع نیازهای بیمه‌ای دراین حوزه مهم، محصولات بیمه‌ای متعددی را جهت رفع نیازهای این صنعت طراحی وارائه نموده است. این شرکت علاوه بر معرفی خدمات و محصولات بیمه‌ای خود در این نمایشگاه ، تلاش می کند تا سطح همکاری خود را با شرکت‌های فعال در حوزه انرژی کشوررا گسترش دهد و با تعامل دوسویه با دست اندرکاران و متخصصان این حوزه زمینه‌های همکاری مشترک و توانمندی های دوجانبه را شناسایی و منعکس نماید.

لازم به ذکراست، با توجه به جایگاه نخست ایران در دارا بودن مجموع ذخایرگازی و نفتی در جهان، استفاده ازاین منابع خدادی درکشورمان ازاهمیت خاصی برخوردارمی باشد. جبران هزینه‌های هنگفت مورد استفاده در این حوزه از یک طرف و گستردگی و پیچیدگی فعالیت های این حوزه و وجود ریسک‌های متنوع از طرف دیگر، نیازمند به اخذ پوشش بیمه‌نامه های مناسب جهت جبران خسارت در برابر حوادث طبیعی و غیرطبیعی می باشد وحضور شرکت بیمه تجارت‌نو درهمایش و نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه‌گذاری و توسعه حوزه نفت، گاز، پتروشیمی و انرژی‌های تجدیدپذیر در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور درهمین راستا صورت گرفته است