حضور شهردار تهران در غرفه شرکت بهره برداری مترو
حضور شهردار تهران در غرفه شرکت بهره برداری مترو
اقتصادوتجارت : مراسم افتتاح نمایشگاه «شهرهای خواهر خوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران» با حضور شهردار تهران و جمعی از مدیران شهری در بوستان گفتگو‌ برگزار شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه، دکتر زاکانی ضمن بازدید از این نمایشگاه در غرفه شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه حضور یافت و از نزدیک در جریان آخرین دستاورد‌های این شرکت در حوزه حمل و نقل ریلی و اقدامات فرهنگی در خصوص ساماندهی دستفروشان و بهبود تهویه قطارها توسط شرکت های دانش بنیان قرار گرفت.
شهردار تهران در پایان این بازدید از طرح ساماندهی دست فروشان استقبال کرد و خواستار ایجاد ارتباط شرکت بهره برداری با شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران برای اجرای این طرح در سطح وسیعتری شد.
نمایشگاه «شهرهای خواهر خوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران» تا ۱۷ تیرماه از ساعت ۱۰ الی ۱۹ دایر است و از علاقه‌مندان دعوت می‌شود تا از غرفه شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه واقع در بوستان گفتگو (سالن تهران) بازدید کنند.
در این نمایشگاه علاوه بر زیرمجموعه های شهرداری تهران، شرکت های دانش بنیان، استارت آپ ها و نمایندگانی از شهر‌هایی که با تهران تفاهم خواهر خواندگی یا پیمان همکاری امضاء کرده اند نیز حضور دارند. تهران هم اکنون با ۱۸ شهر تفاهم خواهر خواندگی و با ۱۸ شهر هم پیمان همکاری دارد.