تقدیر از پژوهشگران برتر بیمه کوثر
تقدیر از پژوهشگران برتر بیمه کوثر
اقتصادوتجارت : به مناسبت 25 آذرماه مصادف با روز پژوهش، شرکت بیمه کوثر پس از بررسی سوابق علمی و فعالیت های آموزشی و پژوهشی کارکنان خود طی یک سال گذشته، از سه نفر برگزیده تقدیر کرد.

به گزارش اقتصادوتجارت به نقل از روابط عمومی و اعلام مدیر آموزش و پژوهش، به مناسبت هفته پژوهش امسال با شعار «پژوهش و فناوری؛ پشتیبان تولید» و با هدف توسعه و ترویج فرهنگ پژوهشی برای تحقق اهداف سازمانی، این مدیریت اقدام به معرفی و تجلیل از پژوهشگران برتر سال ۱۴۰۰ کرد.

زینب حمیدی‌فر درباره چگونگی انتخاب پژوهشگر برتر گفت: ابتدا طی فراخوانی از کارکنان شرکت خواسته شد تا طبق شاخص‌های تعریف شده کارنامه آموزشی و پژوهشی خود را در بازه آذر ۱۳۹۹ تا آذر ۱۴۰۰ به‌روزرسانی کنند که در نهایت جمعی از کارکنان با توجه به شاخص‌های پژوهشی مدارک و مستندات خود را مطابق با مدل تعیین‌شده فرستادند.

وی با اشاره به اینکه در سال‌های گذشته نیز این برنامه در شرکت بیمه کوثر اجرا شده بود، گفت: امسال هم پس از بررسی عملکرد شرکت‌کنندگان در این رقابت علمی و پژوهشی و امتیازدهی؛ مرتضی اصلانی، مدیر حسابرسی، بازرسی و مبارزه با پولشویی عنوان پژوهشگر برتر را از آن خود کرد. همچنین حبیب‌اله کاوه، رییس اداره بیمه هزینه‌های حقوقی و محمدسجاد میرزاخانی، رییس اداره نظارت بر ریسک بیمه‌گری نیز به عنوان نفرات دوم و سوم برگزیده شدند.

مدیر آموزش و پژوهش خاطرنشان کرد: در مراسمی که به مناسبت روز پژوهش برگزار شد، ضمن معرفی این سه پژوهشگر برتر شرکت طی سال گذشته و تجلیل از تلاش‌ها و زحمات آنان، علاوه بر اهدای جایزه نقدی، لوح‌های تقدیر خود را از مدیرعامل شرکت دریافت کردند.