برگزاری اولین نشست هم اندیشی نوجوانان نسل چهارم انقلاب در منطقه ٧
برگزاری اولین نشست هم اندیشی نوجوانان نسل چهارم انقلاب در منطقه ٧
اقتصادوتجارت : معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه هفت از برگزاری جلسه هم اندیشی نوجوانان نسل چهارم انقلاب (مخاطبین ده تا هجده سال) همزمان با ایام الله دهه فجر در این منطقه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ٧، فائزه دولتی با بیان این مطلب افزود: نشست صمیمی با نوجوانان گام دوم انقلاب به همت اداره آموزش های شهروندی واداره فرهنگی منطقه و طی هماهنگی با مدارس وپایگاه های بسیج با هدف شناسایی توانمندیهای نوجوانان فعال و ایده پرداز و استفاده از نظرات آنها جهت اجرای بهتر برنامه های یوم الله ۲۲ بهمن برگزار شد.
وی عنوان کرد: تشکیل این پویش با محوریت توصیه های مورد تاکید مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم – نسل چهارم به منظور دریافت و اجرای ایده های نسل نوجوان بوده است.
به گفته معاون شهردار منطقه ۷، نوجوانان خلاق و پویا در این نشست ضمن بیان چالشها و مشکلات موجود در اجرای برخی برنامه ها نظراتی در ارتباط با تولید محتوا، تهیه کلیپ های کوتاه مرتبط با موضوع برگزاری مسابقات ورزشی به یاد شهدای انقلاب، سخنرانی موثر توسط افراد آگاه به موضوع انقلاب برای نوجوانان و اجرای برنامه هایی جهت پیوند نسل انقلاب و نسل چهارم را مطرح کردند.