افزایش امنیت کاربران بام با «بام بان»
افزایش امنیت کاربران بام با «بام بان»
اقتصادوتجارت : با خدمت جدید بام بان (تولید رمز یکبار مصرف آفلاین) به جای پیامک کد تایید تراکنش ها در همراه بام ملی، امنیت خود را ارتقا دهید.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، بام بان، سامانه تولید رمز یکبار مصرف آفلاین و جایگزین شناسه تایید پیامکی است که در «بام» ایجاده شده و کاربر می تواند عملیات ورود به بام و تمامی تراکنش های داخلی این سامانه مانند انتقال پول، پرداخت تسهیلات، خرید شارژ، پرداخت قبوض و… را به صورت سریع، امن و بدون نیاز به دریافت پیامک انجام دهد.
با فعالسازی بام بان، علاوه بر افزایش امنیت در استفاده از خدمات بام، در شرایط ترافیک ارسال پیامک و یا شرایط نامناسب آنتن دهی، عملیات بانکی با سرعت و سهولت بیشتری انجام می شود.
برای فعال سازی این خدمت باید بعد از ورود به اپلیکیشن همراه بام ملی، از گزینه سایر خدمات، بام بان را انتخاب و رمز عبور را تعیین کنید تا پیامک تایید برایتان ارسال شود. این رمز با هدف جلوگیری از دسترسی غیرمجاز به رمز کاربر در شرایطی است که گوشی در اختیار فرد دیگری بوده یا به سرقت رفته است.Andro و iOS قابل دسترس است. برای دانلود همراه بام می توانید به سایت بانک ملی ایران مراجعه کنید.