×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۹ بهمن - ۱۳۹۹  
true
true
نمایشگاه شهر هوشمند با حمایت نهاد ریاست جمهوری و وزارت کشور برگزار می‌شود

 در پی برگزاری موفق دوره اول نمایشگاه؛ دومین نمایشگاه بین المللی شهر هوشمند از تاریخ ۲۲ تا ۲۴ دی ماه ۱۳۹۸ در محل مصلای امام خمینی (ره) تهران و با حمایت نهاد ریاست جمهوری (مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت)، وزارت کشور (مرکز توسعه دولت الکترونیک، فناوری اطلاعات و آمار)، وزارت راه و شهرسازی، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می‌شود.

این نمایشگاه بزرگترین رویداد حوزه شهر هوشمند در کشور در مساحت ۲۱۰۰۰ متر مربع است و پش بینی می‌شود بالغ بر ۴۰۰ شرکت از حوزه‌های مرتبط در شهر هوشمند در این رویداد مشارکت کنند. این نمایشگاه با محور‌های حمل و نقل هوشمند، محیط زیست هوشمند، تجهیزات زیرساخت‌های اطلاعات و مخابرات، ساختمان‌های هوشمند، امنیت در شهر‌های هوشمند، دولت هوشمند، سلامت، آموزش و ورزش، موضوعات مستقل، انرژی و اقتصاد هوشمند برگزار می‌شود.

هدف از برگزاری این نمایشگاه توسعه بازار شهر هوشمند و بهبود کیفیت زندگی شهری؛ استفاده از تجربیات موفق دیگر کشور‌ها و آشنایی فعالان حوزه فناوری کشور با آخرین دستاورد‌های حوزه شهر هوشمند اعلام شده است. از جمله نکات ویژه این نمایشگاه برگزاری استارتاپ ویکند شهری سه روزه در طی برگزاری نمایشگاه شهر هوشمند و معرفی برگزیدگان در روز اختتامیه است.

همچنین در این نمایشگاه ضمن برگزاری کارگاه‌ها و پنل‌های تخصصی سعی می‌شود تا آموزش‌های کاربردی در خصوص شهر هوشمند ارایه شود. محور‌های اصلی پنل‌های تخصصی نمایشگاه شهر هوشمند شامل استقرار عدالت اجتماعی در شهر هوشمند، نقش استارتاپ‌های ورزش و سلامت در توسعه شهر هوشمند، توسعه اکوسیستمی استارتاپی و خدمات شهروندی در بستر شهر هوشمند، ایجاد مراکز شتاب دهنده شهری، اقتصاد نوآورانه در شهر هوشمند و نقش کارآفرینی محلات تهران در توسعه اقتصاد دیجیتال است.

باتوجه به این که فرآیند ثبت نام نمایشگاه از اول مرداد ماه شروع شده متقاضیان جهت حضور در این رویداد می‌توانند با شماره‌های ۲۲۸۹۳۲۴۲ و ۲۲۸۹۳۲۴۴ تماس حاصل کرده و یا به آدرس اینترنتی www.iransmartcity.com مراجعه کنند.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.


true