×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۷ بهمن - ۱۳۹۹  
true
true
استقبال از «لاکتومیل» پگاه در بازار افغانستان ادامه دارد

شبکه اقتصادوتجارت :  ۱۵۰هزار دلار محموله صادراتی شیرخشک نوزاد پگاه که با برند لاکتومیل تولید و عرضه می‌شود، به بازار کشور افغانستان، ارسال شد.

🔸به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل شرکت صنایع شیر ایران (پگاه)، این محصول که شیرخشک نوزاد نام دارد با برند «لاکتومیل» به کشور افغانستان، صادر شده و با استقبال مصرف کنندگان در این کشور، زمینه ساز آشنایی بیشتر مردم افغانستان با تولیدات شرکت صنایع شیر ایران(پگاه) خواهد شد.

🔹حمید خدائی مدیر عامل شرکت شیرخشک نوزاد پگاه شهرکرد، با اعلام این خبر گفت: یکی از راه های برون رفت از مشکلات اقتصادی موجود، توسعه بازارهای صادراتی است که با محصولات با کیفیت در دستور کار این شرکت، قرار دارد.

🔹وی تاکید کرد:تا پیش از این هم چندین بار با اخذ مجوز از سازمان غذا دارو شیرخشک نوزاد پگاه به کشور افغانستان صادر شده بود که خوشبختانه با استقبال خوب مصرف کنندگان در شهرهای هرات، کابل و نمیروز این روند صادراتی ادامه دارد.

🔹او افزود: به زودی سایر محصولات پودری پگاه اعم از پودرهای مکمل ورزشی پگاه با برند التراپاور هم به این کشور صادر خواهد شد تا پگاه طعم خوش سلامتی را به مردم عزیز افغانستان هم هدیه دهد.

 

 

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

true