×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۷ بهمن - ۱۳۹۹  
true
true
بانک توسعه تعاون از ظرفیت‌های درخشانی در عرصه تحقق بانکداری دیجیتال برخوردار است

به گزارش روابط عمومی بانک توسعه تعاون، حجت اله مهدیان در حاشیه برگزاری این نمایشگاه در خصوص رویکردهای بانک توسعه تعاون در زمینه توسعه بانکداری دیجیتال گفت: بانک توسعه تعاون بانکی چابک و جوان است و از ظرفیت‌های فناوری و زیرساختی مناسب در زمینه بانکداری دیجیتال برخوردار است.

مدیرعامل بانک توسعه تعاون با اشاره به اینکه تحول در عرصه بانکداری و تحقق بانکداری دیجیتال در صنعت بانکداری امروز کشور یک ضرورت است و نه یک انتخاب یا رجحان، بیان داشت: بانکداری دیجیتال ضرورتی است که باید در مدل کسب‌وکاری بانک‌ها محقق شود تا نتایج و اثرات ارزشمند آن در عمل بروز داشته باشد.

وی همچنین تأکید کرد: تحول دیجیتال به عنوان یک اصل مهم در بانک توسعه تعاون در حال پیگیری است و بسیاری از فعالیت‌ها و مأموریت‌های توسعه‌ای و اجتماعی بانک در آن به تصویر درآمده است.

گفتنی است در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه که با حضور معمارنژاد، معاون بیمه و بانک وزیر امور اقتصادی و دارایی و مهران محرمیان معاون فناوری‌های نوین بانک مرکزی برگزار شد، مدیرعامل بانک توسعه تعاون در جمع هیئتی از مدیران عامل بانکهای دولتی و خصوصی و مؤسسات مالی کشور از تعدادی از مدیران مؤثر در صنعت بانکداری تقدیر کرد و لوح نکوداشت پیشکسوتان و چهره‌های ماندگار و مدیران مؤثر بانکداری و پرداخت الکترونیکی نیز به دست مهدیان توشیح شد.

لازم به ذکر است که سید باقر فتاحی رئیس هیات مدیره و عباس نجفی و امیر هوشنگ عصارزاده به عنوان اعضای هیات مدیره بانک توسعه تعاون و همچنین سعید معادی معاون امور استان‌ها و بازاریابی بانک توسعه تعاون نیز از مدعوین این مراسم بودند که در این نشست حضور یافتند

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

true