×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۶ بهمن - ۱۳۹۹  
true
true
توزیع پکیج نامه‌رسانی موزعین پست آغاز شد   

شبکه اقتصادوتجارت : مدیر کل تامین، نگهداری و پشتیبانی شرکت ملی پست از توزیع پکیج نامه‌رسانی در بین موزعین سراسر کشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست، محمد سلگی با اشاره به اینکه توزیع پکیج نامه‌رسانی از دیروز در کشور آغاز شده است، افزود: توزیع کامل پکیج که شامل کلاه ایمنی، کفش، اورکت زمستانی، بارانی، کاور با آستین، کاور بدون آستین، شلوار، کیف، تی‌شرت و خورجین است، طی دو مرحله انجام می‌شود.

وی تصریح کرد: در مرحله نخست کفش، بارانی، اورکت و کلاه ایمنی و در مرحله دوم کاور با آستین، کاور بدون آستین، شلوار، کیف و تی‌شرت و در بین دو مرحله خورجین‌ها توزیع خواهد شد.

او با اشاره به اینکه در خورجین‌های جدید، ۱۸ مورد تغییرات نسبت به مدل قبلی ایجاد شده است، افزود: این تغییرات پس برگزاری جلسات متعدد کارشناسی با تولید‌کنندگان و دریافت نظرات و دیدگاه‌های موزعین شبکه و براساس نیازهای جدید نامه‌رسانی طراحی و تولید شده است.

سلگی به تاخیر به وجود آمده در توزیع پکیج نامه‌رسانی نیز اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه این پکیج‌ها می‌بایست با همکاری بخش خصوصی و از طریق مناقصه تهیه می‌شد، از ابتدای سال تاکنون بیش از سه بار مناقصه برگزار شد اما به دلیل شرایط اقتصادی کشور و نوسانات نرخ ارز، تولیدکنندگان تمایلی برای همکاری نشان ندادند. در نهایت، پس از ثبات نسبی بازار، چند تن از بهترین تولیدکنندگان کشور در این مناقصه برنده شدند و کار تولید پکیج آغاز شد. 

مدیر کل تامین، نگهداری و پشتیبانی تاکید مدیرعامل شبکه، مبنی بر کیفیت مطلوب این پکیج را نیز یادآور شد و افزود: تلاش شده، ضمن استفاده از بهترین اجناس داخلی و باکیفیت مطلوب در تولید پوشاک و کفش، رضایت موزعین در خصوص طراحی شکل اقلام پکیج نیز تامین شود.

وی اظهار امیداری کرد: براساس برنامه زمان‌بندی شده، پکیج‌های تهیه شده در اسرع وقت به دست موزعین سراسر کشور برسد.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

true