×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۶ بهمن - ۱۳۹۹  
true
true
کتاب‌های نمایشگاه مجازی در کوتاه ترین زمان به دست مردم می‌رسد

شبکه اقتصادوتجارت : مدیرکل دفتر مدیرعامل، امور استان ها و ارتباطات شرکت ملی پست گفت: در نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران بناست کتاب‌های سفارش شده مردم را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به اقصی نقاط کشور ارسال کنیم.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست به نقل از خانه کتاب و ادبیات ایران، حسن عمیدی اظهار داشت: مهمترین رویداد فرهنگی کشور ما برگزاری نمایشگاه کتاب است، از این رو این نمایشگاه مجازی برای پست فرصت و افتخاری است تا بتواند همپای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و خانه کتاب و ادبیات ایران پیش آید و خوب عمل کند.

وی افزود: طبق هماهنگی و برنامه‌ریزی که صورت گرفته کل مجموعه شرکت ملی پست در تمام استان‌ها آماده هستند که این کار را به سرعت انجام دهند. امیدواریم نهالی که امروز در نمایشگاه مجازی کاشته شده به درختی تنومند تبدیل شود که اهالی فرهنگ و کتاب از میوه‎های آن کامشان شیرین شود.

عمیدی در پایان گفت: طبق پیش‌بینی دوستان ما در بخش‌های مختلف شرکت ملی پست و هماهنگی‌هایی که با خانه کتاب و ادبیات ایران انجام شده قرار بر این است که مرسولات پستی توسط پست از درب مجموعه ناشران تحویل و در نهایت سرعت و دقت به دست مردم برسد.

نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران از اول تا ششم بهمن ماه برگزار خواهد شد.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

true