×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۹ بهمن - ۱۳۹۹  
true
true
گران‌فروشی بسته‌های اینترنت توسط اپراتور‌ها

موضوع گرانی بسته‌های اینترنت در حدود سه هفته گذشته، کاربران فضای مجازی را درگیر کرده است. تخلف اپراتور‌ها از یک سو و عقب‌نشینی نکردن‌شان از موضعی که دارند از سوی دیگر، باعث شده این مساله به سرعت حل نشده و وارد فاز‌های پیچیده‌ای شود. تا آن‌جا که بر اساس قانونی که در پروانه‌های اپراتوری وجود دارد هفته گذشته جریمه نقدی برای‌شان اعمال شد.

«حسین فلاح جوشقانی» رییس رگولاتوری وزارت ارتباطات امروز -چهارشنبه- در توئیتر خود نوشت: دو روز قبل، دادگاه رسیدگی به تخلف گرانفروشی اپراتور‌های تلفن همراه، در تعزیرات حکومتی برگزار شد و منتظر صدور حکم هستیم.

وی افزود: طبق روال پروانه، اخطار دوم هم برای اپراتور‌های متخلف صادر شده و در صورت ادامه تخلف، کاهش مدت پروانه را اعمال خواهیم کرد.

هفته گذشته رئیس رگولاتوری از ابلاغ جریمه ۲ میلیارد تومانی به اپراتور‌ها (ایرانسل و همراه اول) خبر داد و به ایرنا گفت: به دلیل برنگشتن تعرفه اینترنت به حالت اولیه از سوی اپراتور‌ها و تداوم تخلفی که صورت گرفته است، صبح امروز جریمه دو میلیارد تومانی را به دو اپراتور ایرانسل و همراه اول ابلاغ کردیم. جریمه نقدی قدم اول برای برخورد با تخلف است و در صورت استمرار این مساله، قطعا روال‌های دیگر را در پیش خواهیم گرفت.

وی اضافه کرد: تعلیق، کاهش مدت اعتبار پروانه و مواردی از این دست، مصوبه‌های قانونی است که می‌توانیم با استناد به آن‌ها تخلفات را پیگیری کنیم.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

true