۱۱سایت برف روبی در آماده باش کامل هستند
۱۱سایت برف روبی در آماده باش کامل هستند
اقتصادوتجارت : شهردار منطقه ۲٠ از تجهیز و آماده باش ۱۱ سایت برف روبی برای مقابله با بارش های پیش رو خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۲٠؛ رضا شنگی گفت: به منظور مدیریت بارش های سنگین فصلی، تجهیزات و ماشین آلات برف روبی در ۱۱ سایت اصلی و فرعی نگهداری شن و نمک مخصوص در نواحی منطقه مستقر شده اند.

🔺شنگی با بیان اینکه سایت های اصلی برف روبی در موتوری سنگین و مجاورت ساختمان نواحی مستقر هستند افزود: سایت های فرعی برف روبی در معابر اصلی از جمله اتوبان شهید کریمی ، بلوار شهید دستواره، خیابان شهید رجائی ،میدان شهید بروجردی و خیابان کمیل مستقر هستند.

🔺او بیان کرد: به منظور مقابله با بارش ها و برای مشارکت مردمی و دسترسی آسان شهروندان ۱۴٠ مخزن زرد رنگ در موقعیت های از قبل تعیین شده مستقر و بیش از ۱۵ هزار کیسه شن و نمک مخصوص نیز برای شارژ مخازن مذکور و سایتهای برف روبی مورد استفاده قرار گرفته است .

🔺شنگی با تاکید بر تجهیز اسکان های کارگری و کارگران برف روبی با لباس های مناسب برای استفاده بهینه عوامل خدمات رسان اضافه کرد: اولویت مدیریت شهری در زمان بارش های سنگین، پاکسازی بزرگراه ها و محورهای اصلی است و مشارکت شهروندان در برف روبی کوچه ها کمک بسزایی در خدمت رسانی خواهد داشت .

🔺شهردار منطقه اظهار داشت: ۳۶ دستگاه ماشین آلات شامل (لودر، گریدر، جرثقیل، بالابر، انواع کامیونت، بابکت و تانکر) در اختیار سایت های برف روبی است که با شروع بارش برف مورد استفاده قرار می گیرند.

🔺این گزارش حاکی است به منظور بررسی آمادگی پیمانکاران خدمات شهری برای آمادگی مقابله با بارشهای فصلی، تجهیزات و ادوات برف روبی به صورت مستمر مورد بازدید و نظارت قرار می گیرد.