۵۵ تفاهم نامه اشتغال آفرین سهم عملیات غیرصنعتی پازارگاد/ روز آخر نمایشگاه توانمندسازی و حمایت از شرکت‌های منطقه عسلویه روزی پرکار برای پازارگاد رقم زد
۵۵ تفاهم نامه اشتغال آفرین سهم عملیات غیرصنعتی پازارگاد/ روز آخر نمایشگاه توانمندسازی و حمایت از شرکت‌های منطقه عسلویه روزی پرکار برای پازارگاد رقم زد
اقتصادوتجارت : در آخرین روز برگزاری نمایشگاه توانمندسازی و حمایت از شرکت‌های منطقه عسلویه شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد ۵۵ تفاهم‌نامه با واحدهای تولیدی کوچک محلی امضا کرد.

به گزارش اقتصادوتجارت به نقل از ستاد خبری نمایشگاه توانمندسازی و حمایت از شرکتهای منطقه عسلویه در تامین نیازهای عمومی و تخصصی شرکت‌های پتروشیمی، شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد ۵۵ تفاهم‌نامه‌ها با واحد‌های کوچک و متوسط محلی استان امضا کرد.
حجت نظری مدیرعامل و دبیر کمیته مسئولیت اجتماعی با بیان اینکه نیاز اساسی استان بوشهر و منطقه عسلویه، کنگان و دیر ایجاد اشتغال است گفت: همکاری با واحد‌های محلی در سطح منطقه می‌تواند فضایی مناسب برای به کارگیری از تمام توان و ظرفیت از آنان را در اختیار ما بگذارد و بتوانیم با کمک به ایجاد اشتغال به وظیفه خویش در مسئولیت‌های اجتماعی شرکتی عمل کنیم.
وی ادامه داد: ۵۵ تفاهم‌نامه در این نمایشگاه امضا کرده‌ایم اما این مسیر ادامه دارد و باقی شرکت‌ها می‌توانند بعد از نمایشگاه برای عقد تفاهم‌نامه جدید مراجعه کنند.
شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد با مرکز نیکوکاری و کارآفرینی بردو، صنایع دستی آهید و گوگرین، آجیل و خشکبار فیفا، رضوان جنت جم و مجموعه فرهنگی مشکات در زمینه‌های تولید و فروش انواع صنایع دستی، بسته بندی خشکبار، بسته بندی انواع صیفی جات و محصولات فرهنگی به صورت نمادین تفاهم نامه امضا کردند و ۵۰ عرضه کننده دیگر در شرکت تفاهم‌نامه‌های خود را امضا می‌کنند.
نمایشگاه توانمندسازی و حمایت از شرکت‌های منطقه عسلویه در تأمین نیازهای عمومی و تخصصی شرکت‌های پتروشیمی از دیشب به میزبانی عسلویه با مشارکت بیش از ۲۵۰ شرکت بومی در قالب ۱۸ گروه کالایی و ‏۴۰ شرکت دانش بنیان ایرانی به مدت سه روز آغاز به کار کرده است.