۱۰۰ در صد ماشین آلات برف روب در منطقه یک مستقر می شوند
۱۰۰ در صد ماشین آلات برف روب در منطقه یک مستقر می شوند
شبکه اقتصادوتجارت : ۱۰۰ در صد ماشین آلات برف روب با توجه به بارش های پیش رو از سوی سازمان مدیریت پسماند در منطقه یک مستقر می شوند.

گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک؛ مجتبی یزدانی معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران در بازدید سر زده از سایت مرکزی برف روبی منطقه یک که با حضور مانی جعفریان معاون خدمات شهری منطقه انجام شد، اظهار داشت: کلیه درخواست های منطقه یک مبنی بر تامین ماشین آلات برف روبی که قرار بود طی چند مرحله از طرف سازمان مدیریت پسماند به منطقه یک واگذار شود با توجه به موقعیت جوی و جغرافیایی شمال تهران به طور کامل به همراه اپراتورها در منطقه مستقر می شوند.
وی ضمن ابراز رضایت از آمادگی و تمهیدات شهرداری منطقه یک برای مدیریت بارش ها بویژه عملیات برف روبی تصریح کرد: برای جلوگیری از کوچکترین وقفه در خدمات رسانی، اکیپ عملیات سوخت رسانی و در صورت لزوم تعمیر ماشین آلات با پشتیبانی کامل، در سایت برف روبی مستقر و به صورت شبانه روزی به خدمات رسانی مشغول می شوند.
گفتنی است؛ در این بازدید از سایت برف روبی ناحیه ۵ واقع در دارآباد نیز بازدید شد و مجید صالحی شهردار این ناحیه به ارائه گزارش کاملی از اقدامات اجرا شده و همچنین تمهیدات لازم برای حفظ سلامتی نیروهای برف روب در راستای پروتکل های بهداشتی پرداخت.