یک میلیارد جایزه برای برگزیدگان مرحله سوم «همراهی٢» صاپ بانک صادرات ایران
یک میلیارد جایزه برای برگزیدگان مرحله سوم «همراهی٢» صاپ بانک صادرات ایران
اقتصادوتجارت : برگزیدگان مرحله سوم طرح «همراهی ٢» برای دعوت به استفاده از خدمات بانکداری غیرحضوری و اپلیکیشن پرداخت صاپ بانک صادرات ایران یک میلیارد ریال جایزه گرفتند.

به گزارش اقتصادوتجارت به نقل از روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، ٦٩ برگزیده مرحله سوم طرح «همراهی ٢» این بانک در فصل تابستان مشخص شد و جایزه برتر ٢٠٠ میلیون ریالی این دوره به نسیما خاکسار از مدیریت شعب استان مازندران تعلق گرفت.

طرح توسعه و ترویج اپلیکیشن پرداخت بانک صادرات ایران (صاپ) با عنوان طرح «همراهی٢» صاپ در چهار دوره سه ماهه با مجموع چهار میلیارد ریال جایزه نقدی از ابتدای زمستان سال ٩٩ تا پایان پاییز سال ١٤٠٠ عملیاتی شده است و در هر دوره به ٦٩ نفر برتر یک میلیارد ریال جوایز ارزنده تعلق می‌گیرد.

بر اساس این طرح که با هدف ارائه بیش از پیش قابلیت‌های اپلیکیشن «صاپ» و سهولت استفاده کاربران از خدمات بانکداری غیرحضوری این اپلیکیشن اجرایی شده، تمامی هموطنان و مشتریان بانک صادرات ایران و سایر بانک‌های عضو شبکه شتاب می‌توانند ضمن معرفی و دعوت به عضویت دوستان و سایر کاربران برای نصب اپلیکیشن «صاپ»، امتیاز کسب کرده و با تداوم این دعوت در طول دوره‌های سه‌ ماهه، بدون قرعه‌کشی از پنج میلیون ریال تا ٢٠٠ میلیون ریال جوایز این طرح برخوردار شوند.

با پایان یافتن مرحله سوم این طرح (اول تیر‌ماه تا پایان شهریورماه سال ١٤٠٠)، اسامی ٦٩ دارنده بیشترین امتیازات این طرح مشخص شد که بر این اساس، جایزه برتر این دوره به ارزش ٢٠٠ میلیون ریال به نسیما خاکسار از مدیریت شعب استان مازندران تعلق گرفت. مجتبی بیکی جوزم نفر دوم این طرح از استان یزد برنده ١٥٠ میلیون ریال، مریم رئیسان طزرجی نفر سوم از استان یزد برنده ٨٠ میلیون ریال، سجاد صالحی نفر چهارم از مدیریت شعب استان خراسان‌رضوی برنده ٥٠ میلیون ریال، مصطفی خراسانی جلال‌آبادی از مدیریت شعب استان کرمان و حبیب جهانی‌پور فتیده از مدیریت شعب استان گیلان هر یک برنده ٣٠ میلیون ریال شدند.

همچنین نفرات ٧ تا ١٠ این دوره هر کدام ١٥ میلیون ریال و رتبه‌های ١١ تا ٣١ هر کدام ١٠ میلیون ریال و رتبه‌های ٣٢ تا ٦٩ نیز هر یک پنج میلیون ریال جایزه نقدی دریافت کردند.

کاربران می‌توانند برای مشارکت در این طرح از طریق نصب مستقیم اپلیکیشن صاپ و واردکردن کد معرف کاربر معرفی‌کننده (مروج)، ارسال پیام با محتوای لینک نصب اپلیکیشن صاپ، ارسال لینک اختصاصی کاربر معرفی کننده (مروج) برای نصب اپلیکیشن یا تکمیل اطلاعات پروفایل توسط کاربران اقدام کرده و امتیاز کسب کنند.

در این طرح، نصب اپلیکیشن و تکمیل پروفایل کاربری ١٠ امتیاز و هر معرفی و ترویج طرح از طریق نصب و عضویت در نرم‌افزار صاپ توسط کاربران جدید به شرط ورود کد معرف نیز ١٠ امتیاز برای کاربران به همراه خواهد داشت.

پاییز ١٤٠٠ یک دوره سه ماهه باقی‌مانده این طرح همچنان برای اجرا و اعطای جوایز ارزنده به مشارکت‌کنندگان برتر طرح «همراهی ٢» بانک صادرات ایران در نظر گرفته شده است.

انتخاب ٦٩ کاربر برتر این طرح به مناسبت شصت‌ و نهمین سال فعالیت بانک صادرات ایران (در زمان آغاز طرح) صورت گرفته است.