یک شب چله متفاوت با چله بازار رفاه
یک شب چله متفاوت با چله بازار رفاه
اقتصادوتجارت : بیشتر از همیشه، ارزان‌تر از همیشه و بهتر از همیشه، بیست و هفتمین شب یلدای باهم بودنمان را با جشنواره چله بازار جشن می‌گیریم.

به گزارش مجید محمدرضایی- خبرنگار شبکه اقتصاد و تجارت به نقل از روابط عمومی‌شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه؛ جشنواره چله بازار به مناسبت فرا رسیدن شب یلدا و در راستای تامین کالاهای اساسی و مورد نیاز مشتریان با قیمت‌‌‌های ویژه و استثنایی از بیست و پنجم آذرماه آغاز شده و تا سوم دی ماه ادامه خواهد داشت.

هموطنان گرامی‌می‌توانند با مراجعه به شعبات فروشگاه رفاه در سراسر کشور، کالای مورد نیاز خود را با تخفیفاتی تا پنجاه درصد خریداری کنند.

همچنین می‌توانید به همین مناسبت در بازی مشاعره جشنواره چله بازار شرکت کنید و یکی از چهل برنده جایزه چهارمیلیون ریالی این جشنواره باشید.

گفتنی‌ است شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه به‌عنوان یکی از پیشگامان صنعت خرده‌فروشی کشور در تلاش است در مسیر توسعه شتابان و در راستای تحقق اهداف راهبردی شرکت، با افزایش شعب فروشگاه‌های مدرن و رشد فعالیت خود در حوزه مسئولیت اجتماعی در روزهای سخت کشور، با انگیزه، تلاش و توان مضاعف در خدمت هموطنان گرامی‌باشد.

برای اطلاعات بیشتر از آخرین تخفیفات، جوایز و جشنواره‌ها، صفحه اینستاگرام رفاه را دنبال کنید.