یکصد و سومین شماره مجله چند رسانه‌ای «وقایع شمیران» منتشر شد
یکصد و سومین شماره مجله چند رسانه‌ای «وقایع شمیران» منتشر شد
اقتصادوتجارت : مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران از انتشار یکصد و سومین شماره مجله چند رسانه‌ای «وقایع شمیران»، نیمه اول دی ماه ۱۴۰۰ در ۲۴ صفحه از سوی اداره روابط عمومی این منطقه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک؛ محمد رضا پارسیان با اشاره به این مطلب گفت: این مجله چند رسانه ای با هدف ایجاد فرصتی برای ارتقاء سطح ارتباطات شهروندی با مدیریت شهری شمال تهران با انتشار مطالب متنوع به صورت آنلاین منتشر و با قابلیت نمایش متن، عکس، صوت، ویدئو و پادکست از طریق تلفن همراه، تبلت، رایانه و سایر دستگاه های دیجیتال قابل مشاهده و تورّق است.

پارسیان افزود: این شماره نشریه به مطالبی چون یادداشت شهردار منطقه یک در خصوص نهضت حل یک مشکل در هر محله، تسریع در توافقات شهرداری و ارتش جهت اجرای پروژه های شهری، حضور مدیر کل امور بانوان شهرداری تهران در منطقه یک، اجرای دور دوم “یکشنبه های روابط عمومی”، رونمایی از کتاب انقلاب جهانی روابط عمومی، اجرای طرح رصد با حضور اعضای شورای شهر، معرفی محله حکمت، هفت خبر هفته، ویژه برنامه های سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی و … پرداخته است.

گفتنی است؛ مخاطبان ارجمند برای دسترسی به آرشیو این مجله به آدرس Region1.Tehran.ir/VaghayeShemiran و برای مشاهده این شماره «وقایع شمیران» به آدرس زیر مراجعه و مطالب را با یک کلیک ساده بخوانید و بشنوید. پس فرصت مطلع شدن «وقایع شمیران» را به آسانی از دست ندهید.