دیدار صمیمانه مدیرعامل و تلاشگران ذوب آهن اصفهان در روز کار و کارگر
دیدار صمیمانه مدیرعامل و تلاشگران ذوب آهن اصفهان در روز کار و کارگر
اقتصادوتجارت : مهندس ایرج رخصتی سرپرست مدیریت عامل ذوب‌آهن اصفهان به همراه مهرداد تولاییان معاون بهره برداری، نمایندگان کارگران این شرکت در کمیته انضباطی و کمیته طبقه بندی مشاغل ۱۱ اردیبهشت ماه به مناسبت روز جهانی کارگر، با کارگران این مجتمع عظیم صنعتی در بخش های مختلف خط تولید دیدار و گفتگو کردند.

در این بازدید که در بخش های کوره بلند، فولادسازی، نورد و آگلومراسیون انجام شد، مهندس رخصتی با اهدای گل به تلاشگران پرهمت ذوب آهن اصفهان، روز جهانی کار و کارگر را به آنها تبریک گفت و در فضایی صمیمانه، صحبت ها، انتقادات و پیشنهادات آن ها را شنید و در خصوص موارد مطرح شده، دستور بررسی داد .

مهندس رخصتی ضمن تبریک روز جهانی کار و کارگر به همه تلاشگران ذوب آهن اصفهان و جامعه کارگری کشور، بلندهمتان ذوب آهن اصفهان را مهم ترین سرمایه این مجتمع عظیم صنعتی دانست و افزود: چرخ این صنعت با همت و توان کارگران می چرخد بنابراین رفاه، معیشت و امنیت شغلی آن ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است و پرداختن به این موضوع، اولویت اصلی مدیریت ذوب آهن است .

وی افزود: تلاشگران ذوب آهن اصفهان نه تنها در این شرکت بلکه در کل صنعت کشور منشاء خدمات بسیار بوده اند و در عرصه های ایثار از جمله دفاع مقدس خوش درخشیده اند .

مهندس رخصتی گفت: دستان کارگران را می بوسم و حمایت آن ها را وظیفه اصلی خود می دانم و معتقدم که پیشرفت صنعت و تولید و همچنین آینده روشن ایران اسلامی با همت کارگران پرتوان این مرز و بوم رقم می خورد .

وی با اشاره به اینکه ذوب آهن اصفهان سال گذشته را به ویژه با همت مضاعف در ماه های پایانی با چندین رکورد تولیدی و در نهایت بالاترین تولید سالانه در تاریخ خود سپری کرد و این موفقیت طلیعه ای برای شکوفایی این مجتمع عظیم صنعتی در سال جاری است، گفت: با همت تلاشگران ذوب آهن اصفهان، هدف اصلی شرکت در سال جاری که دست یابی به تولید ۳ میلیون تن چدن است محقق خواهد شد و همچنین با تولید محصولات صنعتی و با ارزش افزوده بالاتر و اجرای پروژه های توسعه، با یاری خدا شاهد تحول و شکوفایی این شرکت خواهیم بود.