گذر فرش برگ ریزان در بوستان فدک/ تجلی زیبایی و لطافت پاییزی در بوستان فدک
گذر فرش برگ ریزان در بوستان فدک/ تجلی زیبایی و لطافت پاییزی در بوستان فدک
اقتصادوتجارت : برگ هاي رنگارنگ فصل هزار رنگ همانند فرش هايي خوش نقش و نگار همراه با اشعار پاییزی شعرای معاصر جلوه اي زيبا از طبيعت پاييزي را در بوستان فدک به نمايش گذاشته است.


به گزارش جواد احمدی گورجی- خبرنگار شبکه اقتصاد و تجارت به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۲، علیرضا جعفری،معاون خدمات شهری ومحیط زیست منطقه با اعلام این خبر گفت: همزمان با فصل پاییز و خزان درختان و ریزش برگ‌های خزان کرده در سطح معابر بوستان‌ها و در راستای بهره مندی شهروندان از زیبایی‌های این فصل، ایجاد گذر پاییزی در بوستان فدک دردستور کار قرار گرفت.
وی افزود: برگ های پاییزی جلوه زیبایی به مناظر شهری می بخشند و وجود آنها در پارک هایی که پوشش درختی بیشتری دارند مناظر بکری از پاییز هزار رنگ را به نمایش عموم می گذارد.
وی با بیان اینکه همه ساله با آغاز فصل پاییز برنامه‌های ویژه‌ای برای شهروندان در نظر گرفته می‌شود، تصریح کرد: امسال نیز مشابه سنوات گذشته در کنار ایجاد گذر پاییزی ، با اکران اشعارپاییزی شعرای معاصر ،لطافت پاییزی در بوستان فدک به تصویر کشیده شد.
جعفری افزود: بوستان فدک یکی از تفرجگاه های فرامنطقه ای به شمار می رود که هر روز میزبان گسترده شهروندان تهرانی است و این گذر پاییزی فرصتی برای ثبت خاطرات شهروندان با زیبایی طبیعت فراهم کرده است.