کنفرانس تخصصی روز مهندسی پتروشیمی بندرامام، فردا برگزار می‌شود
کنفرانس تخصصی روز مهندسی پتروشیمی بندرامام، فردا برگزار می‌شود
اقتصادوتجارت : به مناسبت سالروز گرامیداشت خواجه نصیرالدین طوسی و روز مهندس، شرکت پتروشیمی بندر امام با حضور نخبگان حوزه صنعت و دانشگاه‌های کشور هفتمین کنفرانس تخصصی مهندسی را به صورت حضوری و برخط، فردا برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی بندرامام، در این کنفرانس که دوشنبه نهم اسفندماه برگزار خواهد شد.، صاحبان مقالات برگزیده به صورت حضوری شرکت دارند و همچنین ثبت‌نام کنندگان و سایر علاقمندان حوزه صنایع و دانشگاه‌ها می‌توانند از طریق صفحات اجتماعی پتروشیمی بندرامام بصورت غیرحضوری در کنفرانس روز مهندسی شرکت کنند.
دنبال کنندگان عمومی می‌توانند از صفحه اینستاگرام شرکت به آدرس https://www.instagram.com/Bipc.ir/ و از طریق لینک اسکای روم قرار داده شده بر روی وب سایت پتروشیمی بندرامام این کنفرانس را به‌صورت برخط دنبال کنند.
این کنفرانس با هدف جمع‌آوری ایده‌های نوآورانه و قابل اجرا در پنج محور فناوری نوین، ساخت داخل (مواد شیمیایی و کاتالیست / قطعات یدکی و تجهیزات)، تامین خوراک ، رفع تنگناها و چالش‌ها، توسعه محصول و گرید برگزار خواهد شد.
این کنفرانس با حضور مدیران ارشد پتروشیمی بندرامام و همچنین با داوری و بررسی مقالات ارائه شده و نیز تقدیر از شرکت کنندگان برتر پایان می‌یابد.