کمیته مناسب سازی شهرداری منطقه ۴ تشکیل شد
کمیته مناسب سازی شهرداری منطقه ۴ تشکیل شد
اقتصادوتجارت : معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۴ از تشکیل اولین جلسه کمیته مناسب سازی این منطقه خبر داد و گفت: اقدامات عمرانی مرتبط با مناسب سازی معابر ، بوستان ها و ساختمان ها در این کمیته بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۴ تهران، ” عبدالمطلب توجهی” با اشاره به ارایه گزارش مناسب سازی معابر و اماکن و بوستان های سطح منطقه گفت: این کمیته با هدف بررسی و ارزیابی کمی و کیفی و بازدید از اقدامات صورت اجرایی پروژه های مناسب سازی منطقه تشکیل و مقررشد اقداماتی نظیر تعمیر و تجهیز فضاهای فرهنگی و هنری منطقه جهت استفاده معلولین و کم توانان، بهسازی معابر جهت تردد معلولین و سالمندان و … با سرعت بیشتری در دستور کار قرار گیرد.
دبیر کمیته مناسب سازی منطقه ۴ در ادامه از مناسب سازی بوستان ها و محورهای سطح منطقه خبر داد و گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون بوستان های آسایش و هلال احمر و میدان ۶۹ به مساحت ۱۵۰۰ مترمربع مناسب سازی شده و محورهای جشنواره و بلوار شاهد در دست اجراست.
توجهی افزود: در هر سه مورد این عملیات، این منطقه با جدیت و سرعت و کیفیت پروژه های تکلیفی را تا مهر ماه سال جاری انجام داده و اقدامات مناسب سازی اماکن غیرتکلیفی نیز انجام و گزارش خواهد شد.
گفتنی است این کمیته با حضور مشاور شهردار ، معاونین فنی و عمرانی، خدمات شهری و محیط زیست ، حمل و نقل و ترافیک ، مدیران اداره دفتر فنی معاونت فنی و عمرانی و معاونت شهرسازی منطقه، نمایندگان کمیته مناسب سازی اداره کل هماهنگی فنی و عمرانی سازمان ها و مناطق معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران و اداره معماری و ساختمان معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تهران در سالن کنفرانس دفتر شهردار منطقه۴ تشکیل شد و در پایان از اقدامات اجرایی در منطقه بازدید شد.