کسب نشان عالی و ۵ ستاره مسئولیت اجتماعی توسط پگاه
کسب نشان عالی و ۵ ستاره مسئولیت اجتماعی توسط پگاه
اقتصاد و تجارت : شرکت صنایع شیر ایران(پگاه) در نخستین دورۀ «جشنوارۀ روابط عمومی و مسئولیت اجتماعی» نشان عالی ۵ ستارۀ مسئولیت اجتماعی و لوح تقدیر این جشنواره را دریافت کرد.

به گزارش اقتصاد و تجارت به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت صنایع شیر ایران (پگاه)، در مراسم پایانی این جشنواره که شامگاه دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰، در مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیما برگزار شد، از برگزیدگان این جشنواره، تقدیر و این نشان به حمیدرضا طهماسبی پور مدیر روابط عمومی و امور بین الملل صنایع شیر ایران (پگاه)، اعطا شد.

گفتنی است، شرکت صنایع شیر ایران با برند ملی «پگاه» در طول یکسال اخیر با مشارکت تمام شرکت های تابعه خود به صورت هماهنگ حدود ۱۸ رویداد متنوع را تعریف و اجرا کرد که به واسطه فعالیت‌های فراتر از منافع سازمانی و وظایف قانونی منتخب این رویداد شد.

نخستین دورۀ جشنوارۀ روابط عمومی و مسئولیت اجتماعی، با هدف ارتقای فعالیت‌ در سازمان‌ها و شرکت‌ها، تقویت مؤلفه‌هایی همچون پاسخگویی اجتماعی، بهبود تعامل با ذینفعان داخلی و خارجی، پایداری فعالیت‌های مسئولیت اجتماعی و نگاه فراتر از کمک‌های خیریه‌ای، برگزار و به ارتباط بین روابط‌عمومی و حوزه CSR توجه شد.

در ارزیابی‌ها، تعامل هدفمند، ساختارمند و روشمند با ذینفعان مختلف سازمان و پیاده‌سازی الگوهای بین‌المللی در فضای کسب‌ و‌ کار، مدنظر قرار گرفته و فعالیت‌های مسئولیت اجتماعی ارزیابی شد..