کسب رتبه نخست شهرداری منطقه ۲در فرایند بسن حساب مالی۱۴۰۱
کسب رتبه نخست شهرداری منطقه ۲در فرایند بسن حساب مالی۱۴۰۱
اقتصادوتجارت : شهرداری منطقه2 موفق به کسب رتبه نخست در برقراری انضباط مالی و بستن حساب‌های سال۱۴۰۱ در بین مناطق ۲۲گانه شهرداری تهران شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۲، رحیم اسدی ، معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری منطقه گفت: براساس گزارش ارزیابی ارائه شده از سوی اداره کل امور مالی و اموال شهرداری تهران در خصوص تکالیف حسابرسی تعیین شده در بستن حساب های مالی و میزان برقراری انضباط مالی شهرداری منطقه۲ با عملکرد ۸۱٫۲ درصد در جایگاه نخست مناطق ۲۲ گانه قرار گرفت.
وی با بیان اینکه ارزیابی صورت گرفته براساس ۴۸ شاخص تعیین شده بود، گفت: تعیین تکلیف بیش از ۱۲۰میلیارد تومان از مطالبات ثبت شده در حسابهای پرداختی منطقه به صورت اصلاح حساب، عدم مغایرت ریالی بین حسابداری با درآمد، تطبیق فی مابین با سازمان املاک و مستغلات و سایر واحدهای ستادی ، ثبت ۵هزارو ۴۲۹ فقره سند در دفاتر پیاده سازی انضباط مالی و……. از جمله اقدامات منطقه در اجرای فرایند بستن حساب ها بود که به عنوان منطقه پیشرو شناخته شد.
وی در پایان از اهتمام تلاش کارکنان تمامی معاونت های اجرایی و ادارات ذیربط که در اجرای این فرایند همکاری داشتند قدردانی کرد و افزود: روند ارتقای شفافیت و انضباط مالی در سال جاری و روزهای پیش رو همچنان ادامه دارد.