کسب رتبه سوم منطقه یک در نگهداشت شهر در بین مناطق ۲۲ گانه شهرداری تهران
کسب رتبه سوم منطقه یک در نگهداشت شهر در بین مناطق ۲۲ گانه شهرداری تهران
شبکه اقتصادوتجارت : شمال تهران در نگهداشت حوزه خدمات شهری، توانست در شش ماهه نخست سال ۹۹، در جایگاه سوم مناطق ۲۲ گانه شهر تهران قرار بگیرد.

گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک مانی جعفریان معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری این منطقه با بیان مطلب فوق اظهار داشت: طبق اعلام سازمان بازرسی و سامانه مدیریت شهری ۱۳۷ شهرداری تهران، شهرداری منطقه یک در شش ماهه سال ۹۸ با امتیاز ۶۵ درصدی در رتبه ۲۱ مناطق قرار داشت که با اتخاذ تمهیدات لازم توانست در مدت مشابه در سال ۹۹ با کسب امتیاز ۹۳ درصدی به رتبه سوم مناطق دست پیدا کند.
وی گفت: با کاهش فراوانی پیام های مردمی در خصوص وضعیت نگهداشت خدمات شهری شاهد افزایش ۲۷.۸ نمره ای در شاخص نگهداشت خدمات شهری در منطقه یک بوده ایم.
جعفریان با اشاره به نظارت های میدانی و طرح های اجرایی جهت بازدید مستمر نواحی در روزهای پایان هفته از معابر اصلی و پر تردد منطقه خاطر نشان کرد: با آبیاری به موقع فضاهای سبز و بوستان ها، جمع آوری زباله ها و رفت و روب معابر، نصب و شستشوی مخازن، لایروبی انهار، مبارزه با جانوران مضر شهری و جمع آوری سگ های ولگرد و… شاهد کاهش پیام های مردمی و ارتقاء منطقه یک در حوزه نگهداشت بوده ایم.
گفتنی است در همین راستا حمید رضا گودرزی معاون امنیتی و انتظامی و دبیر شورای تامین استان با بازدید میدانی به عمل آمده از محدوده منطقه یک در خصوص پروسه جمع آوری، نظافت، پاکیزه سازی و چگونگی انجام امور خدمات شهری در سطح منطقه با ارائه نامه ای به مجتبی یزدانی معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران از زحمات مدیران شهری، کارکنان و کارگران زحمت کش خدمات شهری منطقه یک تشکر کرد