چهارمی گل‌گهر در لیگ‌برتر فوتبال ایران
چهارمی گل‌گهر در لیگ‌برتر فوتبال ایران
اقتصادوتجارت : گل‌گهر در ایستگاه پایانی لیگ‌برتر و در روزی که ملی‌پوشان و تعدادی از بازیکنان خود را به دلیل محروم بودن و مصدومیت در اختیار نداشت، مقابل ذوب‌آهن اصفهان به برتری رسید تا در پایان یک فصل سخت، پله چهارمی را از فولاد خوزستان مدعی بگیرد و یک روز با شکوه را در حضور پرشور هواداران خلق کند.

با نتیجه به دست آمده در مسابقه با ذوب‌آهن، گل‌گهر با ۵۱ امتیاز لیگ را تمام کرد. البته اگر هفت امتیاز از جمع امتیازات گل‌گهر کم نشده بود، این تیم ۵۸ امتیازی می‌شد و با ۵ امتیاز بیشتر از سپاهان اصفهان که مدعی اصلی قهرمانی اين فصل بود و تنها با دو امتیاز کمتر از قهرمان فصل گذشته، یعنی پرسپولیس، در رتبه سوم لیگ قرار می‌‌گرفت.

نتیجه‌ای فوق‌العاده برای گل‌گهر که تنها سه فصل از حضورش در لیگ‌برتر می‌گذرد و حالا یکی از قدرت‌های بزرگ فوتبال ایران به‌شمار می‌رود.

به واسطه این نتیجه عالی در بازی پر گل مقابل ذوب‌آهن و بعد از پایان بازی، دقایقی طولانی جشنی مفصل با حضور هواداران خونگرم گل‌گهر در جریان بود. هوادارانی که هر بار با پر کردن ظرفیت سی‌درصدی ورزشگاه، با تمام وجود تیم محبوب شهرشان را حمایت کردند.

گفتنی است باشگاه گل‌گهر اخیرا در رده‌بندی بهترین تیم‌های فوتبال باشگاهی جهان، به عنوانِ یکی از پنج باشگاه بزرگ ایرانی، وارد رنگینگ جهانی شده است. امری که حکایت از سرمایه‌گذاری هوشمندانه و حرفه‌ای شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر در عرصه ورزش دارد. اقدامی که سبب شده تا نام سیرجان به عنوان قطبی قابل اعتنا در ورزش ایران و آسیا، مطرح شود.خواف برگزار گردید.