پیام مدیر عامل شرکت نفت ایرانول به مناسبت سالروز تاسیس این شرکت
پیام مدیر عامل شرکت نفت ایرانول به مناسبت سالروز تاسیس این شرکت
اقتصاد و تجارت : یازدهم آذر ماه یادآور تأسیس یکی از شرکت های خوشنام صنعت نفت است که توانست در طول سالیان مدید با استفاده از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های این مرز و بوم پاک در جهت توسعه و رونق اقتصادی کشور گام بردارد و بحمدلله پرچم ایران عزیز را سرافراز‌تر نماید.

باسلام و احترام

یازدهم آذر ماه یادآور تأسیس یکی از شرکت های خوشنام صنعت نفت است که توانست در طول سالیان مدید با استفاده از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های این مرز و بوم پاک در جهت توسعه و رونق اقتصادی کشور گام بردارد و بحمدلله پرچم ایران عزیز را سرافراز‌تر نماید.

شرکت نفت ایرانول به واسطه همراهی کارکنان و همکاران عزیز و متخصص خود توانست با تکیه بر توان علمی و همتی عالی در نوزدهمین سال تاسیس خود به عنوان یکی از شرکت‌های برتر حوزه روانکار فعالیت نماید و با کیفیت برتر و تولید حداکثری دیوارهای تحریم ظالمانه را شکسته و بر فراز قله های موفقیت حرکت نماید.

بی‌شک این مهم علاوه بر زحمت و تلاش کارکنان شرکت، مرهون حمایت‌ها و راهنمایی‌های اعضای محترم هیات مدیره و مشتریان وفادار و سهام داران گرامی است.

اکنون در آستانه نوزدهمین سالروز تاسیس ایرانول ضمن گرامیداشت این ایام خجسته و تبریک به همه همکاران تلاشگر، سهامداران ارجمند و همه ذینفعان، مراتب قدردانی خود را از تلاش بی دریغ یکایک شما عزیزان ابراز داشته و امیدوارم با تلاش و کوشش مضاعف و با همدلی و وفاق بتوانیم گام های موثرتری در تحقق برنامه ها، اهداف و ماموریت های شرکت برداریم.

سعادت، سلامت، دوام و کامیابی همه شما را از خداوند متعال خواستارم. باشد که به بلندای نام ماندگار ایرانول، روزگارانی درخشان همچون تاریخ باافتخار ایرانول برای یکایک شما رقم خورد.

محمد زارع پور اشکذری

مدیر عامل شرکت نفت ایرانول