پیام مدیرعامل آهن و فولاد ارفع به مناسبت روز کارگر
پیام مدیرعامل آهن و فولاد ارفع به مناسبت روز کارگر
اقتصادوتجارت : روز کارگر روز تجلیل از بزرگ مردان و شیر زنان تلاشگری است که با همت والا و دستان توانمند خود چرخ صنایع کشور را به گردش در می‌آورند.

متن پیام به شرح زیر است:

بسمه تعالی

والله بما تعلمون علیم

الْکَادُّ عَلَى عِیَالِهِ کَالْمُجَاهِدِ فِی سَبِیلِ اللَّه

کسی که خود را برای روزی خانواده‌اش به زحمت می‌اندازد و کار می‌کند مانند رزمنده‌ایست که در راه خدا می‌جنگد. امام صادق (ع)

روز کارگر روز تجلیل از بزرگ مردان و شیر زنان تلاشگری است که با همت والا و دستان توانمند خود چرخ صنایع کشور را به گردش در می‌آورند.

این، تلاش بی وقفه شما کارگران است که درخت تنومند اقتصاد این کشور را به بار می‌نشاند و «تولید» به عنوان یک اصل اساسی جز با همّت، عزم و تلاش همه جانبه شما عزیزان تحقق نمی‌یابد.

باور عمیق ما این است که درخشش امروز شرکت آهن و فولاد ارفع در صنعت کشور و کسب رکورد تولید فولاد و آهن در فروردین ماه چیزی جز حاصل تحمل سختی‌ها و مشقات کارگران پرتلاش مجموعه نیست.

اینجانب ۱۱ اردیبهشت ماه روز کارگر را به یکایک شما کارگران پر تلاشِ خانواده بزرگ شرکت ارفع تبریک عرض نموده و امیدوارم در سال ١٤٠١، با سرلوحه قرار دادن شعار «تولید،دانش بنیان،اشتغال آفرین » بتوانیم در کنار یکدیگر در جهت آبادانی هر چه بیشتر کشور عزیزمان گام برداریم.