پیام دکتر محمد شیخان؛ مدیرعامل شرکت دخانیات ایران به مناسبت سالروز حماسه عظیم ۹ دی
پیام دکتر محمد شیخان؛ مدیرعامل شرکت دخانیات ایران به مناسبت سالروز حماسه عظیم ۹ دی
اقتصاد و تجارت : دکتر محمد شیخان؛ مدیرعامل شرکت دخانیات ایران به مناسبت سالروز حماسه عظیم ۹ دی؛ پیامی صادر کردند.

به گزارش اقتصادوتجارت به نقل از روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت دخانیات ایران، دکتر محمد شیخان؛ مدیرعامل شرکت دخانیات ایران به مناسبت سالروز حماسه عظیم ۹ دی؛ پیامی صادر کردند.

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

دیدید هنوز عشق لشکر دارد/ دیدید که این قافله رهبر دارد

ای مانده نهروانی عهدشکن/ این ملک علی مالک اشتر دارد

بدون شک حماسه غرور آفرین یوم‌الله ۹ دی و حضور عاشورایی مردم حماسه ساز و ولایتمدار ایران اسلامی در راهپیمایی سال۸۸ بر علیه فتنه‌ی استکبار، نقطه عطف و روزی به یاد ماندنی در تقویم تاریخ انقلاب اسلامی ایران بود و نماد بصیرت، عزت، استقلال، ایستادگی و یادآور تجدید پیمان ملت ایران با ارزشهای انقلاب اسلامی و ولایت است و برگ زرین دیگری در دفاع از اسلام و ایران عزیز رقم زد.

این روز؛ روز غلبه جنود الهی بر جنود شیطان است و نشان داد که دشمنان نظام و انقلاب با نقشه‌ها و توطئه‌های شوم خود هرگز نخواهند توانست ملت ایران را از حرکت در مسیر شهدا و امام شهیدان بازدارند، که اگر دشمن در برابر دین آنها بایستد در برابر تمام دنیای آنها خواهند ایستاد.

اینجانب ضمن گرامیداشت سالروز حماسه بزرگ نهم دی و تقدیر از ملت حماسه ساز ایران اسلامی، از خداوند بزرگ و بلندمرتبه مسألت می‌نمایم این نظام به‌حق و سرافراز و رهبر فرزانه و با اخلاص آن و مردم با غیرت ایران را از شر فتنه‌گران و خائنانی که با اقدامات خود به اعتماد و اعتقادات دینی مردم خدشه وارد می‌کنند(و به فضل الهی همواره شکست می‌خورند)، محفوظ بدارد؛ انشاءالله.

محمد شیخان